5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Субвенція з держбюджету повинна виділятися усім громадам за розрахунком на кожного жителя, а не лише ОТГ» Роздрукувати

З початком фінансової децентралізації доходи місцевих бюджетів стрімко зростають. Про такі результати інформують у Мінрегіонбуді. Якщо 2014 року обсяг цих бюджетів становив 68,6 млрд грн, то за п’ять  років, очікується, що вони зростуть майже в чотири рази та за підсумками 2019 року складатимуть 267 млрд грн, кажуть урядовці.

У державному бюджеті для фінансової підтримки добровільного об’єднання територій уже третій рік громадам, що об’єдналися, надається субвенція на нове будівництво, капітальний ремонт та реконструкцію об’єктів інфраструктури.

У процесі впровадження реформи децентралізації доходи місцевих бюджетів збільшуються, а ось як виглядає фінансова децентралізація у розрізі бюджету Вінницької області та обласного бюджету – розповідає депутат обласної Ради, голова постійної  комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм, доктор економічних наук Геннадій Мазур у інтерв’ю радіопрограмі «Вінниччина: аудіо щоденник реформ».

http://vinpress.org.ua/context/gennadiy-mazur-subvenciya-povinna-vidilyatisya-gromadam-za-rozrahunkom-na-kozhnogo-zhitelya.html

Повернутись Створено: 27 серпня 2019 року, 10:48 Переглядів: 671

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація