5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур в ефірі обласного радіо – про обласний бюджет 2020 року Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур 25 листопада побував на вечірньому ефірі на радіо UA: Вінниця з журналістом Олександром Блажком. Спілкувалися про виклики, які можуть бути при прийнятті обласного бюджету на 2020 рік.
Торкнулися питання децентралізації, адже у чинній редакції Бюджетного кодексу України бюджети об’єднаних територіальних громад фактично прирівняні до районних бюджетів. «Практика об’єднання місцевих рад в ОТГ показала, що така позиція є хибною, оскільки використання об’єднаними територіальними громадами своїх прав не завжди співпадає із розумінням ними обов’язків та відповідальності. Здебільшого вони розглядають свої бюджети, як відособлену категорію, а не складову загальної бюджетної системи району, області, країни», – зазначив під час ефіру Геннадій Мазур.

 

Повернутись Створено: 26 листопада 2019 року, 15:24 Переглядів: 272

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація