5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: ,,Внесені суттєві зміни до обласного бюджету в частині фінансування програм економічного і соціального розвитку” Роздрукувати

Одним з головних питань порядку денного 9-ї позачергової сесії обласної Ради був розгляд проекту рішення про внесення змін до обласного бюджету на 2016 рік за підсумками виконання його у першому півріччі. Даним рішенням перерозподілено понад 45 млн.грн., із яких 39,5 млн.грн. – перевиконання дохідної частини обласного бюджету, 4,9 млн.грн. – внутрішній перерозподіл в межах головного розпорядника коштів.

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм  Геннадій Мазур відзначив, що проект рішення по змінам до бюджету отримав схвальну оцінку бюджетної комісії, що стало суттєвим фактором для його прийняття на сесії.

Найбільший обсяг коштів із зазначеної суми буде спрямовано на фінансування закладів і програм у сфері охорони здоров’я – 11,8 млн.грн. Із них варто відзначити такі важливі для підвищення ефективності роботи обласних закладів видатки:

  • 2, 2 млн.грн. – закупівля УЗД апарату для дитячої обласної лікарні;
  • 992 тис.грн. – придбання пересувного УЗД апарату для лікарні ім. М.І. Пирогова;
  • 500 тис.грн. – реконструкція системи опалення в Хмільницькій фізіотерапевтичній лікарні;
  • 1,6 млн.грн. – обласній станції переливання крові для закупівлі апарату для виготовлення компонентів крові та розхідних матеріалів до нього;
  • 500 тис.грн. – придбання клапанів серця, інших виробів медичного призначення для забезпечення діяльності кардіологічного відділення лікарні ім. М.І. Пирогова.

Окрім цього, важливо відзначити виділення 7 млн.грн на збільшення фонду обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. Як відзначив Геннадій Федорович, додаткове збільшення фонду конкурсу дасть можливість максимально профінансувати проекти-переможці. В результаті, цього року ми матимемо рекордний обсяг фонду конкурсу – 13 млн.грн., за рахунок яких буде профінансовано проекти у соціальній сфері (школи, дитячі садочки), проведення вуличного освітлення, ремонт доріг тощо.

Необхідно також наголосити на збільшенні фінансування програми на 3 млн.грн так званих ,,теплих кредитів”  - частковій компенсації відсоткової ставки по кредитам, залученим у банках на термомодернізацію будівель. 2 млн.грн, що були виділені в обласному бюджеті на початку року, освоєні протягом 4 місяців поточного року, що свідчить високий рівень популярності цієї програми серед населення.

Окремо слід відзначити резервування у обласному бюджеті 1 млн.грн. для надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих та пораненим учасникам АТО від Вінницької області.

- Краще щоб у нас не було потреби використовувати ці кошти за їх цільовим призначенням і ми мали змогу наприкінці року перерозподілити їх на інші цілі, проте обов’язком обласної Ради є виділити фінансування підтримку бійців АТО і їх сімей із Вінниччини, - зазначив Геннадій Мазур.

Також, на виконання Комплексної правоохоронно-оборонної програми Вінницької області на 2016-2020 роки “Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад” передбачено 2,2 млн.грн. За рахунок цих коштів планується підтримати ряд Військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України.

 

Повернутись Створено: 18 липня 2016 року, 16:45 Переглядів: 1081

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація