Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Геннадій Мазур взяв участь у Стусівських читаннях Роздрукувати

5 вересня у Вінниці на майдані ім. В. Стуса біля пам’ятника поету відбулись вересневі Стусівські читання, приурочені до Дня пам’яті відомого українського поета-дисидента, нашого видатного земляка, Героя України. Організатори заходу – Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, Конгрес української інтелігенції за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та управління культури і мистецтв ОДА, громадськость міста й області, студентська та учнівська молоді.

У читаннях взяв участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Виступали вінницькі письменники: Жанна Дмитренко - депутат Вінницької обласної Ради, Василь Кобець – голова Конгресу української інтелігенції, Анатолій Подолинний, Лариса Сичко, Ніна Урсані.

Твори Василя Стуса на площі читали студенти Донецького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та члени обласного літературно-мистецького об’єднання ім. В. Стуса.

Уже понад 20 років Стусівські читання традиційно проходять у січневі та вересневі дні на Вінниччині. З року в рік об’єднують вони навколо себе місцеву інтелігенцію, всіх, кому не байдужі українська культура та національна ідея – політиків, митців, учителів, письменників, науковців, громадських діячів.  Щороку в Україні виходять у світ нові монографії та статті, присвячені творчості поета. Головним дослідником залишається літературознавець, син поета, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка – Дмитро Стус.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 15:25 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація