Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Мазур взяв участь у Стусівських читаннях Роздрукувати

5 вересня у Вінниці на майдані ім. В. Стуса біля пам’ятника поету відбулись вересневі Стусівські читання, приурочені до Дня пам’яті відомого українського поета-дисидента, нашого видатного земляка, Героя України. Організатори заходу – Вінницька ОУНБ ім. К. А. Тімірязєва, Конгрес української інтелігенції за підтримки Вінницької обласної державної адміністрації та управління культури і мистецтв ОДА, громадськость міста й області, студентська та учнівська молоді.

У читаннях взяв участь голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Виступали вінницькі письменники: Жанна Дмитренко - депутат Вінницької обласної Ради, Василь Кобець – голова Конгресу української інтелігенції, Анатолій Подолинний, Лариса Сичко, Ніна Урсані.

Твори Василя Стуса на площі читали студенти Донецького національного університету, Вінницького національного технічного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу та члени обласного літературно-мистецького об’єднання ім. В. Стуса.

Уже понад 20 років Стусівські читання традиційно проходять у січневі та вересневі дні на Вінниччині. З року в рік об’єднують вони навколо себе місцеву інтелігенцію, всіх, кому не байдужі українська культура та національна ідея – політиків, митців, учителів, письменників, науковців, громадських діячів.  Щороку в Україні виходять у світ нові монографії та статті, присвячені творчості поета. Головним дослідником залишається літературознавець, син поета, лауреат Національної премії ім. Т. Г. Шевченка – Дмитро Стус.

 

Повернутись Створено: 5 вересня 2016 року, 15:25 Переглядів: 993

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація