5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: Якщо ми самі не дбатимемо про розвиток галузей району, то за нас це ніхто не зробить Роздрукувати

Голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм  Геннадій Мазур ініціював зустріч керівництва Тростянецької районної ради  та районної державної адміністрації з розпорядниками бюджетних коштів.

На дискусію були запрошені перший заступник голови Тростянецької райдержадміністрації Михайло Оліянчук, начальник сектору сім’ї, молоді та спорту Григорій Слободяник, керівники відділів культури Василь Дворський, освіти – Ольга Ільченко, головні лікарі центру первинної медико-санітарної допомоги Володимир Перересунько та районної лікарні Анатолій Гіленко.

На нараді, за участю депутатів обласної Ради, обговорювались питання про будівництво Цибулівського дитсадка, придбання шкільних автобусів, ремонт реанімаційного відділення райлікарні, а також проблеми в школах і дитсадках.

Після засідання депутати обласної Ради побували на виборчих округах. Зокрема, Геннадій Мазур зустрівся з представниками територіальних громад сіл Летківка, Тростянчик та Глибочок. Питання, порушені людьми, стосувалися водопостачання, матеріальної допомоги на лікування, роботи освітньої та медичних галузей, пенсійного забезпечення тощо. Частково проблеми вирішилися на місці, решта – опрацьовується.

Повернутись Створено: 25 січня 2016 року, 15:17 Переглядів: 1223

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація