Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур з групою волонтерів доставили на передову необхідний для бійців вантаж Роздрукувати

Минулого четверга за сприяння депутата обласної Ради, заступника голови фракції „Батьківщина” Геннадія Мазура група волонтерів благодійного фонду „Тростянеччина”, у складі редактора газети „Тростянецькі вісті”, депутата Тростянецької районної ради Анатолія Савченка, депутата Тростянецької селищної ради Володимира Сокура, Олега Сандуляка та самого Геннадія Федоровича, побувала на передовій під Донецьком.

Волонтери доставили бійцям 14-ї, 128-ї, 45-ї бригад та військової частини 3008 Національної гвардії України, що базується у Вінниці, продукти харчування, медикаменти та військову амуніцію.

Приїзд тростянецьких волонтерів став знаковим для першого батальйону 14-ї бригади, бійці якої несуть службу під Мар’їнкою і в самому місті. На нульовій позиції, за якою починається передова, і за кілька сотень метрів знаходяться сепаратисти та російські найманці, несе службу наш земляк з позивним «Вуж», вони довідалися, що солдати уже дев’ять місяців воюють на передовій, але до цього часу не мають статусу учасника бойових дій. Їхні родичі не користуються пільгами, передбаченими українським законодавством.

Депутати обласної та районної рад скористалися приїздом знімальної групи телеканалу «1+1» програми ТСН і висловили своє невдоволення порушенням державних правочинів. Після того, як сюжет вийшов на телебаченні 17-го та 18-го березня нинішнього року, майже півтисячі бійцям та офіцерам пообіцяли до кінця місяця надати статус учасників бойових дій (УБД). Мало того, їм видали продуктові пайки на десять днів, що може свідчити про демобілізацію. Усі військові з чотирнадцятої бригади ледь не по два місяці несуть службу понад визначений термін.

Варто зазначити, що під час поїздки Геннадій Мазур разом з волонтерами благодійного фонду „Тростянеччина” також відвідали бойові позиції у Мар’їнці, Новожеланному, Желанному, Очеретному, Артемівську, Костянтинівці, Соледарі, Попасній, де передали бійцям необхідне військове спорядження, медикаменти і продукти харчування.

Наразі стало відомо, що після приїзду вінницьких волонтерів на нульові позиції чотирнадцятої бригади від суботи не пропускають ні волонтерів, ні журналістів.

 

Повернутись Створено: 21 березня 2016 року, 19:56 Переглядів: 1385

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація