4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Мазур: «Занепокоєний ситуацією щодо розведення військ» Роздрукувати

Під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. На заході були присутні заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Інна Кухарчук, начальник управління з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, голова постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації Олександр Масленніков, депутат обласної Ради Микола Віннічук, голова комунальної організації обласного фонду сприяння інвестиціям та будівництву Володимир Бабошин, представник управління розвитку транспорту облдержадміністрації. Також у засіданні взяли участь представники громадських об’єднань та засобів масової інформації.

На початку засідання комісії депутати обласної Ради обмінялися думками щодо алгоритму мирного врегулювання ситуації на Донбасі.

– Особисто я, як депутат обласної Ради, сильно занепокоєний ситуацією, що склалася в Україні, особливо щодо розведення військ, визначення відповідальних за можливі наслідки таких дій, процес проведення виборів та контролю над українськими кордонами. Деюре ми можемо повернути українські території та провести демократичні вибори, а дефакто отримаємо непідконтрольні території та представників в органах влади з проросійськими поглядами, – наголосив Генадій Мазур.

Кожен з присутніх в режимі діалогу також висловив свої думки.

Володимир Бабошин звернувся до членів комісії з проханням підтримати питання щодо надання дозволу на тимчасове розміщення на депозитних рахунках коштів фонду сприяння інвестиціям та будівництву.

Також рішенням комісії Сергія Лановика, члена постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм обласної Ради, було делеговано до складу комісії щодо питання розміщення коштів, які знаходяться на рахунках фонду сприяння інвестиціям та будівництву на депозити в банківській установі.

Додатково Володимир Олексійович поінформував присутніх щодо стану виконання за 9 місяців 2019 року Регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва у Вінницькій області «Власний дім» на 2017-2020 роки. За його словами, програма виконується повністю згідно з плановими показниками.

Микола Копачевський поінформував щодо аналізу дохідної та видаткової частин  обласного бюджету за 9 місяців 2019 року. 

Одним з пріоритетних питань був розгляд проєкту розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік», яким передбачалось перерозподіл коштів в межах головних розпорядників коштів. Зокрема, передбачається 997 тис. грн на ліквідацію наслідків вибуху та пошкоджень в Барському професійному будівельному ліцеї.

Також в межах розпорядження голови облдержадміністрації розглядалося питання в сфері фізичної культури та спорту за участі Сергія Чернявського та Олександра Масленнікова.

Під час розгляду листа АТ «Українська залізниця» регіональної філії «Одеська залізниця» виробничого підрозділу Шевченківської дирекції залізничних перевезень (станція Генріхівка, станція Тростянець-Подільський) члени комісії одноголосно вирішили, що це питання не має бути тягарем обласного бюджету. Залізничні станції повинні мати не лише орієнтир на прибутковість, але й нести соціальний характер.

За словами Генадія Мазура постійна  комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм приділяє велику увагу системі моніторингу та оцінки доцільності використання бюджетних коштів, їхнього впливу на розвиток регіону.

– Тому особливо наприкінці бюджетного періоду буде здійснюватися максимальний контроль, – сказав Геннадій Мазур.

Повернутись Створено: 10 жовтня 2019 року, 17:06 Переглядів: 745

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація