Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Вацак будує в Могилеві-Подільському новий парк Роздрукувати

Позитивний приклад конструктивної співпраці влади та бізнесу демонструють в Могилеві-Подільському, де місцевий меценат, депутат обласної Ради Геннадій Вацак  спільно з міським головою Петром Бровком робить місто кращим.

З початку 2018-го депутат обласної Ради Геннадій Вацак розпочав будівництво місцевої набережної, а з 15 березня обіцяв розпочати зведення парку, що в заводському масиві. На будівельну локацію вийшли працівники, які розчищають територію від старої кладки, проектанти макетують місцевість під майбутній парк. За стартом робіт спостерігали Геннадій Вацак і міський голова, які узгоджували останні ремарки загальної концепції парку.

– Я тут  виріс, тут пройшло моє дитинство, пам’ятаю як бігав сюди гратися. Загалом в мене багато пов’язано з цим парком, він приносив чимало приємного жителям. Але прийшов час його обновити, аби він знову дарував радість вже нашим дітям та онукам, – сказав Геннадій Вацак. – Тож наша сім’я прийняла рішення зробити парк новим та сучасним. І я вдячний Петру Бровку, що підримав наші проекти з будівництва набережної та заводського парку.

Згідно з проектом, парк ділитиметься на три зони, в одній з них розміщуватиметься дитячий ігровий майданчик. Ялини, що тут виросли, залишаться, буде ще висаджено чимало нових зелених насаджень. Як розповів меценат, ландшафт паркової зони прикрасить  найбільша в місті альпійська гірка, складена з композиції із насаджень, притаманних краю, таких як дика маслина, обліпиха, клен, форзиція.

Паралельно із благоустроєм парку міська влада приступить до облаштування автомагістралі, транспортної розв’язки по Грецькій (виїзд з України), аби вантажний транспорт оминав центр міста. Тож цей мікрорайон Могилева-Подільського планують оновити комплексно.  

Місто стає більш привабливим для гостей, воно може хизуватися новими площами, скверами, новобудовами, магістралями. Депутат обласної Ради Геннадій Вацак докладає максимум зусиль, аби сьогоднішнє обличчя Могилева-Подільського було  ще кращим.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:31 Переглядів: 1724

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація