Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Вацак будує в Могилеві-Подільському новий парк Роздрукувати

Позитивний приклад конструктивної співпраці влади та бізнесу демонструють в Могилеві-Подільському, де місцевий меценат, депутат обласної Ради Геннадій Вацак  спільно з міським головою Петром Бровком робить місто кращим.

З початку 2018-го депутат обласної Ради Геннадій Вацак розпочав будівництво місцевої набережної, а з 15 березня обіцяв розпочати зведення парку, що в заводському масиві. На будівельну локацію вийшли працівники, які розчищають територію від старої кладки, проектанти макетують місцевість під майбутній парк. За стартом робіт спостерігали Геннадій Вацак і міський голова, які узгоджували останні ремарки загальної концепції парку.

– Я тут  виріс, тут пройшло моє дитинство, пам’ятаю як бігав сюди гратися. Загалом в мене багато пов’язано з цим парком, він приносив чимало приємного жителям. Але прийшов час його обновити, аби він знову дарував радість вже нашим дітям та онукам, – сказав Геннадій Вацак. – Тож наша сім’я прийняла рішення зробити парк новим та сучасним. І я вдячний Петру Бровку, що підримав наші проекти з будівництва набережної та заводського парку.

Згідно з проектом, парк ділитиметься на три зони, в одній з них розміщуватиметься дитячий ігровий майданчик. Ялини, що тут виросли, залишаться, буде ще висаджено чимало нових зелених насаджень. Як розповів меценат, ландшафт паркової зони прикрасить  найбільша в місті альпійська гірка, складена з композиції із насаджень, притаманних краю, таких як дика маслина, обліпиха, клен, форзиція.

Паралельно із благоустроєм парку міська влада приступить до облаштування автомагістралі, транспортної розв’язки по Грецькій (виїзд з України), аби вантажний транспорт оминав центр міста. Тож цей мікрорайон Могилева-Подільського планують оновити комплексно.  

Місто стає більш привабливим для гостей, воно може хизуватися новими площами, скверами, новобудовами, магістралями. Депутат обласної Ради Геннадій Вацак докладає максимум зусиль, аби сьогоднішнє обличчя Могилева-Подільського було  ще кращим.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:31 Переглядів: 1480

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація