23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак будує в Могилеві-Подільському новий парк Роздрукувати

Позитивний приклад конструктивної співпраці влади та бізнесу демонструють в Могилеві-Подільському, де місцевий меценат, депутат обласної Ради Геннадій Вацак  спільно з міським головою Петром Бровком робить місто кращим.

З початку 2018-го депутат обласної Ради Геннадій Вацак розпочав будівництво місцевої набережної, а з 15 березня обіцяв розпочати зведення парку, що в заводському масиві. На будівельну локацію вийшли працівники, які розчищають територію від старої кладки, проектанти макетують місцевість під майбутній парк. За стартом робіт спостерігали Геннадій Вацак і міський голова, які узгоджували останні ремарки загальної концепції парку.

– Я тут  виріс, тут пройшло моє дитинство, пам’ятаю як бігав сюди гратися. Загалом в мене багато пов’язано з цим парком, він приносив чимало приємного жителям. Але прийшов час його обновити, аби він знову дарував радість вже нашим дітям та онукам, – сказав Геннадій Вацак. – Тож наша сім’я прийняла рішення зробити парк новим та сучасним. І я вдячний Петру Бровку, що підримав наші проекти з будівництва набережної та заводського парку.

Згідно з проектом, парк ділитиметься на три зони, в одній з них розміщуватиметься дитячий ігровий майданчик. Ялини, що тут виросли, залишаться, буде ще висаджено чимало нових зелених насаджень. Як розповів меценат, ландшафт паркової зони прикрасить  найбільша в місті альпійська гірка, складена з композиції із насаджень, притаманних краю, таких як дика маслина, обліпиха, клен, форзиція.

Паралельно із благоустроєм парку міська влада приступить до облаштування автомагістралі, транспортної розв’язки по Грецькій (виїзд з України), аби вантажний транспорт оминав центр міста. Тож цей мікрорайон Могилева-Подільського планують оновити комплексно.  

Місто стає більш привабливим для гостей, воно може хизуватися новими площами, скверами, новобудовами, магістралями. Депутат обласної Ради Геннадій Вацак докладає максимум зусиль, аби сьогоднішнє обличчя Могилева-Подільського було  ще кращим.

Повернутись Створено: 20 березня 2018 року, 15:31 Переглядів: 1420

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація