26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак ініціював «День англійської мови» Роздрукувати

У наш час знання  іноземної мови  відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Розуміючи таку тенденцію часу, депутат обласної Ради Геннадій Вацак ініціював проведення в навчальних закладах Могилева-Подільського «Дня англійської мови», в рамках якого відбувся загальношкільний брейн-ринг серед учнівської молоді. У власному активі депутата – вільне володіння 4-ма іноземними мовами і зупинятися на досягнутому він не збирається. Організовуючи захід, Геннадій Вацак мав на меті стимулювати дітей до вивчення іноземних мов та формувати потребу бути розумними й успішними.

Брати участь в брейн-рингу зголосилися старшокласники усіх навчальних закладів, кожна школа відправила команду з п’яти найкращих знавців англійської мови.

– Знати кілька мов, я вважаю, є необхідним, бо чим більше людина знає, тим більше в неї можливостей. Дехто вивчає мови для роботи, дехто – для подорожей. Ці знання розширюють світогляд, – зазначив депутат, привітавши англійською мовою молодь перед початком гри. – Я сам впродовж двох років посилено вивчаю англійську мову, мій молодший син навчається в Британській школі у Варшаві, де всі предмети викладаються англійською. Переконаний, що кожній людині під силу оволодіти кількома мовами. Тож, вчіть мови, адже чим більше знань і здібностей отримаєте в юнацькі роки, тим більшими будуть у вас шанси на успіх у подальшому житті.

За умовами конкурсу, всі 25 учасників були розподілені на команди, що ускладнювало завдання, проте додавало азарту. Кожна з команд носила назву однієї з англомовних країн: США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та Великобританії. Передувала грі розумова розминка – прослухавши вірші на п’ятьох мовах, конкурсанти мали визначити, які це мови. Після цього розпочалися справжні розумові баталії.

Захід, який вела голова об’єднання вчителів англійської мови Людмила Катеренюк, проводився виключно англійською. Конкурс складався із чотирьох етапів, кожний з яких містив різноманітні завдання з історії, літератури, географії, що дало можливість учасникам проявити свою креативність, оригінальність і закріпити мовні навички. З великим азартом учні виконували усі поставлені перед ними завдання.

За грою стежили та оцінювали знання учасників журі в складі викладачів англійської мови. Команда-переможець отримала заохочувальну премію від Геннадія Вацака в розмірі 1000 грн., інші – 800, 500 та 300 грн. Окремо Геннадій Анатолійович відзначив ученицю НВК№4 Олександру Назарову, як найактивнішу конкурсантку, вручивши їй матеріальну нагороду в розмірі 300 грн. Всі команди-учасниці отримали й солодкі призи від «Кондитерського Дому «Вацак».

Організатор інтелектуальної гри подякував учасникам брейн-рингу та пообіцяв зробити такі змагання систематичними.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 15:34 Переглядів: 1056

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація