Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Вацак ініціював «День англійської мови» Роздрукувати

У наш час знання  іноземної мови  відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Розуміючи таку тенденцію часу, депутат обласної Ради Геннадій Вацак ініціював проведення в навчальних закладах Могилева-Подільського «Дня англійської мови», в рамках якого відбувся загальношкільний брейн-ринг серед учнівської молоді. У власному активі депутата – вільне володіння 4-ма іноземними мовами і зупинятися на досягнутому він не збирається. Організовуючи захід, Геннадій Вацак мав на меті стимулювати дітей до вивчення іноземних мов та формувати потребу бути розумними й успішними.

Брати участь в брейн-рингу зголосилися старшокласники усіх навчальних закладів, кожна школа відправила команду з п’яти найкращих знавців англійської мови.

– Знати кілька мов, я вважаю, є необхідним, бо чим більше людина знає, тим більше в неї можливостей. Дехто вивчає мови для роботи, дехто – для подорожей. Ці знання розширюють світогляд, – зазначив депутат, привітавши англійською мовою молодь перед початком гри. – Я сам впродовж двох років посилено вивчаю англійську мову, мій молодший син навчається в Британській школі у Варшаві, де всі предмети викладаються англійською. Переконаний, що кожній людині під силу оволодіти кількома мовами. Тож, вчіть мови, адже чим більше знань і здібностей отримаєте в юнацькі роки, тим більшими будуть у вас шанси на успіх у подальшому житті.

За умовами конкурсу, всі 25 учасників були розподілені на команди, що ускладнювало завдання, проте додавало азарту. Кожна з команд носила назву однієї з англомовних країн: США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та Великобританії. Передувала грі розумова розминка – прослухавши вірші на п’ятьох мовах, конкурсанти мали визначити, які це мови. Після цього розпочалися справжні розумові баталії.

Захід, який вела голова об’єднання вчителів англійської мови Людмила Катеренюк, проводився виключно англійською. Конкурс складався із чотирьох етапів, кожний з яких містив різноманітні завдання з історії, літератури, географії, що дало можливість учасникам проявити свою креативність, оригінальність і закріпити мовні навички. З великим азартом учні виконували усі поставлені перед ними завдання.

За грою стежили та оцінювали знання учасників журі в складі викладачів англійської мови. Команда-переможець отримала заохочувальну премію від Геннадія Вацака в розмірі 1000 грн., інші – 800, 500 та 300 грн. Окремо Геннадій Анатолійович відзначив ученицю НВК№4 Олександру Назарову, як найактивнішу конкурсантку, вручивши їй матеріальну нагороду в розмірі 300 грн. Всі команди-учасниці отримали й солодкі призи від «Кондитерського Дому «Вацак».

Організатор інтелектуальної гри подякував учасникам брейн-рингу та пообіцяв зробити такі змагання систематичними.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 15:34 Переглядів: 1324

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація