12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Вацак ініціював «День англійської мови» Роздрукувати

У наш час знання  іноземної мови  відкриває перед людиною досить широкі перспективи. Розуміючи таку тенденцію часу, депутат обласної Ради Геннадій Вацак ініціював проведення в навчальних закладах Могилева-Подільського «Дня англійської мови», в рамках якого відбувся загальношкільний брейн-ринг серед учнівської молоді. У власному активі депутата – вільне володіння 4-ма іноземними мовами і зупинятися на досягнутому він не збирається. Організовуючи захід, Геннадій Вацак мав на меті стимулювати дітей до вивчення іноземних мов та формувати потребу бути розумними й успішними.

Брати участь в брейн-рингу зголосилися старшокласники усіх навчальних закладів, кожна школа відправила команду з п’яти найкращих знавців англійської мови.

– Знати кілька мов, я вважаю, є необхідним, бо чим більше людина знає, тим більше в неї можливостей. Дехто вивчає мови для роботи, дехто – для подорожей. Ці знання розширюють світогляд, – зазначив депутат, привітавши англійською мовою молодь перед початком гри. – Я сам впродовж двох років посилено вивчаю англійську мову, мій молодший син навчається в Британській школі у Варшаві, де всі предмети викладаються англійською. Переконаний, що кожній людині під силу оволодіти кількома мовами. Тож, вчіть мови, адже чим більше знань і здібностей отримаєте в юнацькі роки, тим більшими будуть у вас шанси на успіх у подальшому житті.

За умовами конкурсу, всі 25 учасників були розподілені на команди, що ускладнювало завдання, проте додавало азарту. Кожна з команд носила назву однієї з англомовних країн: США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та Великобританії. Передувала грі розумова розминка – прослухавши вірші на п’ятьох мовах, конкурсанти мали визначити, які це мови. Після цього розпочалися справжні розумові баталії.

Захід, який вела голова об’єднання вчителів англійської мови Людмила Катеренюк, проводився виключно англійською. Конкурс складався із чотирьох етапів, кожний з яких містив різноманітні завдання з історії, літератури, географії, що дало можливість учасникам проявити свою креативність, оригінальність і закріпити мовні навички. З великим азартом учні виконували усі поставлені перед ними завдання.

За грою стежили та оцінювали знання учасників журі в складі викладачів англійської мови. Команда-переможець отримала заохочувальну премію від Геннадія Вацака в розмірі 1000 грн., інші – 800, 500 та 300 грн. Окремо Геннадій Анатолійович відзначив ученицю НВК№4 Олександру Назарову, як найактивнішу конкурсантку, вручивши їй матеріальну нагороду в розмірі 300 грн. Всі команди-учасниці отримали й солодкі призи від «Кондитерського Дому «Вацак».

Організатор інтелектуальної гри подякував учасникам брейн-рингу та пообіцяв зробити такі змагання систематичними.

 

Повернутись Створено: 30 жовтня 2017 року, 15:34 Переглядів: 1110

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація