23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак облаштовує дитячий майданчик біля будинку прикордонників Роздрукувати

«Мрію військовослужбовця» - квартири - взялися будувати прикордонники Вінниччини. Бійцям Могилів-Подільського прикордонного загону допомагають коштами обласного бюджету. Підтримав їх і місцевий меценат - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

У черзі на квартиру в Могилів-Подільському прикордонному загоні - понад 300 сімей. Та, не чекаючи на допомогу на державному рівні, проблему забезпечення житлом прикордонники взялися вирішувати самі. Під житловий будинок переобладнують приміщення колишньої санчастини, добудовують третій поверх. Облаштовують на кожному поверсі по шість квартир: три трикімнатні, одинадцять «двійок» і чотири однокімнатні - всього 18. Квадратура, наприклад, однокімнатки  49 кв. м. Із зручностей - автономне опалення, газ, вода. Забудовники - самі прикордонники.

- Ми ініціювали реконструкцію санчастини і переобладнання її під службове житло для військовослужбовців, - розповів начальник загону полковник Юрій Василик. - Гроші на роботи виділила область і місто Вінниця - 600 і 300 тисяч гривень відповідно.

Почали будувати будинок у травні. Планують здати квартири вже з ремонтом, як то кажуть, «заїжджай і - живи». Але, з огляду на обсяг робіт, при стабільному фінансуванні і витратах часу на узгодження проекту в контролюючих інстанціях, новосели заїдуть не раніше травня наступного року.

- Виділене фінансування вже закінчується, а ми встигли вивести третій поверх і робимо перекриття. Підрахували, якщо нас профінансують ще на два мільйони гривень, забезпечимо наших військових житлом «під ключ», - зазначив керівник.

Облаштування прибудинкової території бере на себе місцевий меценат - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак. Для дітей встановлять гойдалки, облагородять майданчик навколо будинку.

- Бізнесмен запропонував нам свою допомогу, - прокоментував Василик. - Дитячий майданчик буде готовий вже до кінця серпня цього року, але встановимо ми його тільки після здачі будинку.

Командир запевняє, що його пілотний проект чекає успіх і військовослужбовці візьмуться за реконструкцію інших «простоюючих» об'єктів під житло.

- В органах місцевого самоврядування ми знаходимо підтримку - це головне, - підсумовує прикордонник. - Прибуваючи на нове місце служби, військовослужбовець не повинен витрачати час і сили на те, щоб знайти, де жити, а зобов'язаний приступити до свого головного завдання - охорони державного кордону. Це наша основна функція.

Востаннє будинки для сімей вартових кордону будувались ще у 2003 році. А загалом за 13 останніх років прикордонники отримали 136 квартир.

Довідка. Могилів-Подільський прикордонний загін обслуговує 191 км державного кордону. Охорона на кордоні з Республікою Молдовою здійснюється на території Могилів-Подільського, Ямпільського та Піщанського районів Вінницької області силами 8 відділів прикордонної служби. Бійцями прикордонного загону посилено охорону аеропортів «Вінниця» та «Хмельницький».

Повернутись Створено: 3 серпня 2016 року, 12:50 Переглядів: 1411

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація