Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Вацак облаштовує дитячий майданчик біля будинку прикордонників Роздрукувати

«Мрію військовослужбовця» - квартири - взялися будувати прикордонники Вінниччини. Бійцям Могилів-Подільського прикордонного загону допомагають коштами обласного бюджету. Підтримав їх і місцевий меценат - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак.

У черзі на квартиру в Могилів-Подільському прикордонному загоні - понад 300 сімей. Та, не чекаючи на допомогу на державному рівні, проблему забезпечення житлом прикордонники взялися вирішувати самі. Під житловий будинок переобладнують приміщення колишньої санчастини, добудовують третій поверх. Облаштовують на кожному поверсі по шість квартир: три трикімнатні, одинадцять «двійок» і чотири однокімнатні - всього 18. Квадратура, наприклад, однокімнатки  49 кв. м. Із зручностей - автономне опалення, газ, вода. Забудовники - самі прикордонники.

- Ми ініціювали реконструкцію санчастини і переобладнання її під службове житло для військовослужбовців, - розповів начальник загону полковник Юрій Василик. - Гроші на роботи виділила область і місто Вінниця - 600 і 300 тисяч гривень відповідно.

Почали будувати будинок у травні. Планують здати квартири вже з ремонтом, як то кажуть, «заїжджай і - живи». Але, з огляду на обсяг робіт, при стабільному фінансуванні і витратах часу на узгодження проекту в контролюючих інстанціях, новосели заїдуть не раніше травня наступного року.

- Виділене фінансування вже закінчується, а ми встигли вивести третій поверх і робимо перекриття. Підрахували, якщо нас профінансують ще на два мільйони гривень, забезпечимо наших військових житлом «під ключ», - зазначив керівник.

Облаштування прибудинкової території бере на себе місцевий меценат - депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак. Для дітей встановлять гойдалки, облагородять майданчик навколо будинку.

- Бізнесмен запропонував нам свою допомогу, - прокоментував Василик. - Дитячий майданчик буде готовий вже до кінця серпня цього року, але встановимо ми його тільки після здачі будинку.

Командир запевняє, що його пілотний проект чекає успіх і військовослужбовці візьмуться за реконструкцію інших «простоюючих» об'єктів під житло.

- В органах місцевого самоврядування ми знаходимо підтримку - це головне, - підсумовує прикордонник. - Прибуваючи на нове місце служби, військовослужбовець не повинен витрачати час і сили на те, щоб знайти, де жити, а зобов'язаний приступити до свого головного завдання - охорони державного кордону. Це наша основна функція.

Востаннє будинки для сімей вартових кордону будувались ще у 2003 році. А загалом за 13 останніх років прикордонники отримали 136 квартир.

Довідка. Могилів-Подільський прикордонний загін обслуговує 191 км державного кордону. Охорона на кордоні з Республікою Молдовою здійснюється на території Могилів-Подільського, Ямпільського та Піщанського районів Вінницької області силами 8 відділів прикордонної служби. Бійцями прикордонного загону посилено охорону аеропортів «Вінниця» та «Хмельницький».

Повернутись Створено: 3 серпня 2016 року, 12:50 Переглядів: 1460

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація