5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Вацак: «Підтримка молоді – найкраща інвестиція в майбутнє» Роздрукувати

У цьому переконаний депутат обласної Ради, меценат багатьох дитячих та молодіжних розвиваючих проектів Геннадій Вацак. Зокрема, за його ініціативи та сприяння сім років поспіль успішно функціонує спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак-Вацак», минулоріч було відкрито дитячу шахову школу, а команда учнів НВК№4-ліцею «Діамант» при підтримці мецената увійшла до трійки призерів Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну!».

Жовтень та листопад стали «золотими» за кількістю медалей для вихованців спортивного клубу «Спартак-Вацак». Так, з чемпіонату України з кікбоксингу версії ISKA серед юніорів та юнаків бійці клубу привезли п’ять перших, одне друге та три третіх місць. Хлопці потрапили до лав національної збірної та планують виступати на чемпіонаті світу в травні 2018-го року. До них приєднається ще один одноклубник, який став срібним призером чемпіонату України  серед  дорослих  версії ISKA, який проходив у Києві з 16 по 19 листопада.

Успішним для бійців СК «Спартак-Вацак» став  і четвертий фестиваль з кікбоксингу «Пам'яті дітей голодомору України», в якому могилівчани також взяли участь. У здобутку спартаківців – шість перемог. 

Спортсмени привезли п’ять перших, два других та третіх місць з відкритого турніру FIST KICK, що проходив у Києві з 24 по 25 листопада. Там спортивний клуб з Могилева-Подільського відстоював честь усієї Вінниччини.

– Політика нашого клубу – професійний ріст бійців. З цією метою ми щоразу направляємо своїх вихованців на серйозні змагання, бо вони в житті спортсмена надзвичайно важливі, так він домагається високих результатів. Саме вони є головними критеріями його успішності, основною характеристикою професійного становлення, – прокоментував здобутки клубу президент СК та обласної федерації з кікбоксингу Геннадій Вацак.

Організувати в рідному місті молодіжний центр дозвілля «Дімант», в якому буде функціонувати «лежачий» кінотеатр – таку ідею захотіли реалізувати ліцеїсти НВК№4 Могилева-Подільського. Свою мрію «лежачого» кінотеатру під назвою «Морські котики» вони презентували на фіналі фестивалю освітнього проекту «Відкривай Україну», який проходив у жовтні в столиці. Ідея була визнана журі однією з найкращих та найбільш реалістичних, за що могилівчани стали володарями третього призового місця. Окрилена перемогою та успішним виступом команда, відразу після приїзду до Могилева-Подільського, зустрілася зі своїм  меценатом – Геннадієм Вацаком, який профінансував поїздку та спорядив ліцеїстів формою. Геннадій Анатолійович запросив їх на чай з солодощами. Діти навперебій ділилися враженнями від участі у фестивалі, демонстрували світлини з головними моментами ігротехніки, розвивали свою ідею з кінотеатром, з якою так яскраво себе зарекомендували на всю Україну.

Рік тому в Могилеві-Подільському з ініціативи Геннадія Вацака була відкрита дитяча шахова школа. 35 дівчаток та хлопчиків вирішили увійти до клубу любителів інтелектуальної гри, лише за рік своєї діяльності вихованці школи взяли участь у 16 змаганнях, демонструючи свої вміння та здобуваючи нові технічні навички. З початку нового навчального року займатися шахами вирішили ще 15 юних могилівчан, записавшись до школи «Вацак». Нещодавно новачків, в присутності батьків та вчителів, урочисто прийняли до інтелектуального клубу. Церемонію посвяти в юні шахісти провів засновник школи та її меценат Геннадій Вацак.

Геннадій Анатолійович вручив учням футболки з логотипом, що підтверджуватимуть причетність до шахової сім’ї Могилів-Подільської школи «Вацак». Захід пройшов на хвилі позитивних емоцій, з впевненністю, що діти запам’ятають цей день, та в їхніх серцях назавжди залишиться любов до шахів.

На завершення свята товариську партію зіграли засновник школи, кандидат в майстри спорту з шахів Геннадій Вацак та один з її найкращих учнів Нікіта Філюрський, який за рік навчання виконав нормативи третього розряду. Загальнокомандне фото на згадку зі словами «Ласкаво просимо в світ шахів!» підсумувало свято.

Мета усіх ініційованих Геннадієм Вацаком молодіжних проектів – підтримати обдаровану молодь, сприяти її самореалізації та творчому і фізичному розвитку. У подальшому, за переконанням Геннадія Вацака, саме з таких дітей формуватиметься майбутнє України.

Повернутись Створено: 28 листопада 2017 року, 13:00 Переглядів: 964

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація