26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак: «Підтримка молоді – найкраща інвестиція в майбутнє» Роздрукувати

У цьому переконаний депутат обласної Ради, меценат багатьох дитячих та молодіжних розвиваючих проектів Геннадій Вацак. Зокрема, за його ініціативи та сприяння сім років поспіль успішно функціонує спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак-Вацак», минулоріч було відкрито дитячу шахову школу, а команда учнів НВК№4-ліцею «Діамант» при підтримці мецената увійшла до трійки призерів Всеукраїнського освітнього проекту «Відкривай Україну!».

Жовтень та листопад стали «золотими» за кількістю медалей для вихованців спортивного клубу «Спартак-Вацак». Так, з чемпіонату України з кікбоксингу версії ISKA серед юніорів та юнаків бійці клубу привезли п’ять перших, одне друге та три третіх місць. Хлопці потрапили до лав національної збірної та планують виступати на чемпіонаті світу в травні 2018-го року. До них приєднається ще один одноклубник, який став срібним призером чемпіонату України  серед  дорослих  версії ISKA, який проходив у Києві з 16 по 19 листопада.

Успішним для бійців СК «Спартак-Вацак» став  і четвертий фестиваль з кікбоксингу «Пам'яті дітей голодомору України», в якому могилівчани також взяли участь. У здобутку спартаківців – шість перемог. 

Спортсмени привезли п’ять перших, два других та третіх місць з відкритого турніру FIST KICK, що проходив у Києві з 24 по 25 листопада. Там спортивний клуб з Могилева-Подільського відстоював честь усієї Вінниччини.

– Політика нашого клубу – професійний ріст бійців. З цією метою ми щоразу направляємо своїх вихованців на серйозні змагання, бо вони в житті спортсмена надзвичайно важливі, так він домагається високих результатів. Саме вони є головними критеріями його успішності, основною характеристикою професійного становлення, – прокоментував здобутки клубу президент СК та обласної федерації з кікбоксингу Геннадій Вацак.

Організувати в рідному місті молодіжний центр дозвілля «Дімант», в якому буде функціонувати «лежачий» кінотеатр – таку ідею захотіли реалізувати ліцеїсти НВК№4 Могилева-Подільського. Свою мрію «лежачого» кінотеатру під назвою «Морські котики» вони презентували на фіналі фестивалю освітнього проекту «Відкривай Україну», який проходив у жовтні в столиці. Ідея була визнана журі однією з найкращих та найбільш реалістичних, за що могилівчани стали володарями третього призового місця. Окрилена перемогою та успішним виступом команда, відразу після приїзду до Могилева-Подільського, зустрілася зі своїм  меценатом – Геннадієм Вацаком, який профінансував поїздку та спорядив ліцеїстів формою. Геннадій Анатолійович запросив їх на чай з солодощами. Діти навперебій ділилися враженнями від участі у фестивалі, демонстрували світлини з головними моментами ігротехніки, розвивали свою ідею з кінотеатром, з якою так яскраво себе зарекомендували на всю Україну.

Рік тому в Могилеві-Подільському з ініціативи Геннадія Вацака була відкрита дитяча шахова школа. 35 дівчаток та хлопчиків вирішили увійти до клубу любителів інтелектуальної гри, лише за рік своєї діяльності вихованці школи взяли участь у 16 змаганнях, демонструючи свої вміння та здобуваючи нові технічні навички. З початку нового навчального року займатися шахами вирішили ще 15 юних могилівчан, записавшись до школи «Вацак». Нещодавно новачків, в присутності батьків та вчителів, урочисто прийняли до інтелектуального клубу. Церемонію посвяти в юні шахісти провів засновник школи та її меценат Геннадій Вацак.

Геннадій Анатолійович вручив учням футболки з логотипом, що підтверджуватимуть причетність до шахової сім’ї Могилів-Подільської школи «Вацак». Захід пройшов на хвилі позитивних емоцій, з впевненністю, що діти запам’ятають цей день, та в їхніх серцях назавжди залишиться любов до шахів.

На завершення свята товариську партію зіграли засновник школи, кандидат в майстри спорту з шахів Геннадій Вацак та один з її найкращих учнів Нікіта Філюрський, який за рік навчання виконав нормативи третього розряду. Загальнокомандне фото на згадку зі словами «Ласкаво просимо в світ шахів!» підсумувало свято.

Мета усіх ініційованих Геннадієм Вацаком молодіжних проектів – підтримати обдаровану молодь, сприяти її самореалізації та творчому і фізичному розвитку. У подальшому, за переконанням Геннадія Вацака, саме з таких дітей формуватиметься майбутнє України.

Повернутись Створено: 28 листопада 2017 року, 13:00 Переглядів: 728

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація