Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Геннадій Вацак: «Пишаюсь усиновителями з Могилева-Подільського» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак привітав могилів-подільських «рекордсменів» з Днем усиновлення, який з 2009 року відзначається в Україні 30 вересня.

- Вони подарували дітям родину, в сьогоднішніх умовах – це подвиг, - прокоментував зустріч депутат облради. - Прийомні батьки віддають діткам своє тепло, любов, затишок і головне – родину, якої малечу позбавила доля. У колі багатодітної родини Руслана та Арчан Джек Ткачуків, які взяли на виховання 19-ро дітей, провів чудовий та затишний вечір. У Руслана і Арчани троє власних дітей, але вони не відокремлюють, хто з них рідний, а хто чужий. Вони присвятили себе батьківству, за покликом серця та Божим проведінням подарували дітям радість жити у нормальній сім’ю. Вперше взяли шістьох діток на усиновлення у молодому віці – чоловіку тоді було лише 24 роки. Їхня історія варта наслідування, як приклад самопожертви, та гідна написання книги.

За словами Геннадія Вацака, голову родини він добре знає, як старанного працівника. Підприємці спільно працюють над благоустроєм міста Могилева-Подільського.

- Роман спеціалізується на ландшафтному дизайні. І вся краса, яку бачите у Могилеві-Подільському, - створена його руками. Арчана, окрім материнської місії, дає приватні уроки з англійської мови. Запросив їх до кафе на частування з нагоди Дня усиноволення. Пригостились солодощами, чаєм, обмінялись подарунками, бо насправді вважаю спілкування із цією родиною подарунком долі. Завжди радий буду їх підтримувати, - розповів Геннадій Вацак.

Цього ж дня він привітав зі святом ще одну багатодітну родину Гончарів. Депутат переконаний, що лише у повноцінній родині батьки по-справжньому переживають за долі дітей і дають їм відчути, що вони любимі. А це – найголовніше у житті кожної людини. Адже, відчувши власну унікальність, ці діти отримують віру у майбутнє і можливість реалізуватись у дорослому житті, створити свою повноцінну родину. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2016 року, 14:42 Переглядів: 2102

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація