Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Вацак: «Пишаюсь усиновителями з Могилева-Подільського» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак привітав могилів-подільських «рекордсменів» з Днем усиновлення, який з 2009 року відзначається в Україні 30 вересня.

- Вони подарували дітям родину, в сьогоднішніх умовах – це подвиг, - прокоментував зустріч депутат облради. - Прийомні батьки віддають діткам своє тепло, любов, затишок і головне – родину, якої малечу позбавила доля. У колі багатодітної родини Руслана та Арчан Джек Ткачуків, які взяли на виховання 19-ро дітей, провів чудовий та затишний вечір. У Руслана і Арчани троє власних дітей, але вони не відокремлюють, хто з них рідний, а хто чужий. Вони присвятили себе батьківству, за покликом серця та Божим проведінням подарували дітям радість жити у нормальній сім’ю. Вперше взяли шістьох діток на усиновлення у молодому віці – чоловіку тоді було лише 24 роки. Їхня історія варта наслідування, як приклад самопожертви, та гідна написання книги.

За словами Геннадія Вацака, голову родини він добре знає, як старанного працівника. Підприємці спільно працюють над благоустроєм міста Могилева-Подільського.

- Роман спеціалізується на ландшафтному дизайні. І вся краса, яку бачите у Могилеві-Подільському, - створена його руками. Арчана, окрім материнської місії, дає приватні уроки з англійської мови. Запросив їх до кафе на частування з нагоди Дня усиноволення. Пригостились солодощами, чаєм, обмінялись подарунками, бо насправді вважаю спілкування із цією родиною подарунком долі. Завжди радий буду їх підтримувати, - розповів Геннадій Вацак.

Цього ж дня він привітав зі святом ще одну багатодітну родину Гончарів. Депутат переконаний, що лише у повноцінній родині батьки по-справжньому переживають за долі дітей і дають їм відчути, що вони любимі. А це – найголовніше у житті кожної людини. Адже, відчувши власну унікальність, ці діти отримують віру у майбутнє і можливість реалізуватись у дорослому житті, створити свою повноцінну родину. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2016 року, 14:42 Переглядів: 2246

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація