Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Вацак: «Пишаюсь усиновителями з Могилева-Подільського» Роздрукувати

Депутат Вінницької обласної Ради Геннадій Вацак привітав могилів-подільських «рекордсменів» з Днем усиновлення, який з 2009 року відзначається в Україні 30 вересня.

- Вони подарували дітям родину, в сьогоднішніх умовах – це подвиг, - прокоментував зустріч депутат облради. - Прийомні батьки віддають діткам своє тепло, любов, затишок і головне – родину, якої малечу позбавила доля. У колі багатодітної родини Руслана та Арчан Джек Ткачуків, які взяли на виховання 19-ро дітей, провів чудовий та затишний вечір. У Руслана і Арчани троє власних дітей, але вони не відокремлюють, хто з них рідний, а хто чужий. Вони присвятили себе батьківству, за покликом серця та Божим проведінням подарували дітям радість жити у нормальній сім’ю. Вперше взяли шістьох діток на усиновлення у молодому віці – чоловіку тоді було лише 24 роки. Їхня історія варта наслідування, як приклад самопожертви, та гідна написання книги.

За словами Геннадія Вацака, голову родини він добре знає, як старанного працівника. Підприємці спільно працюють над благоустроєм міста Могилева-Подільського.

- Роман спеціалізується на ландшафтному дизайні. І вся краса, яку бачите у Могилеві-Подільському, - створена його руками. Арчана, окрім материнської місії, дає приватні уроки з англійської мови. Запросив їх до кафе на частування з нагоди Дня усиноволення. Пригостились солодощами, чаєм, обмінялись подарунками, бо насправді вважаю спілкування із цією родиною подарунком долі. Завжди радий буду їх підтримувати, - розповів Геннадій Вацак.

Цього ж дня він привітав зі святом ще одну багатодітну родину Гончарів. Депутат переконаний, що лише у повноцінній родині батьки по-справжньому переживають за долі дітей і дають їм відчути, що вони любимі. А це – найголовніше у житті кожної людини. Адже, відчувши власну унікальність, ці діти отримують віру у майбутнє і можливість реалізуватись у дорослому житті, створити свою повноцінну родину. 

Повернутись Створено: 3 жовтня 2016 року, 14:42 Переглядів: 2043

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація