Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Геннадій Вацак: «Плануємо зробити Могилів-Подільський цікавим об’єктом для туризму» Роздрукувати

Сучасний Могилів-Подільський - затишне, тепле і щире місто. Без надмірного пафосу центральних вулиць. З фонтанами, біля яких завжди гамірно і весело. З затишними парками та скверами, де приємно прогулятись. З дитячими та спортивними майданчиками, що збирають молодь, охочу до спортивного життя. Щороку зводяться нові будівлі, оновлюються вуличні доріжки, створюється сучасна інфраструктура, пише газета «РІА». Власне, самі городяни відзначають, що місто стає привабливішим для проживання і цікавішим для гостей та інвесторів. Найбільше перетворень Могилів-Подільський зазнав впродовж 2015-2016 років, однак і оновлений, зберіг позитив, самобутність,  характер, імідж та авторитет.

На в’їзді у Могилів-Подільський гостей «зустрічає» панно, викладене у вигляді карти України у кольорах національного прапору. Ідея належить місцевій громаді, що має амбітні плани називатись «столицею півдня Вінниччини». Місто є прикладом  реалізації прагнень мешканців зробити його красивим і комфортним, перетворити на осередок культурного, туристичного та спортивного життя регіону.

Усе, чим нині можуть пишатися могилівчани, створено і досягнуто завдяки зусиллям багатьох людей. Та  головна заслуга належить міському голові Петру Бровко та депутату Вінницької обласної Ради, підприємцю, меценату Геннадію Вацаку. Саме вони, поєднавши прагнення та можливості соціально спрямованого партнерства,  роблять сьогодні все, аби місто розвивалось.

Тема доріг – на особливому та постійному  контролі. Вже оновлені центральні дороги міста. Не оминули господарники і необхідність оновлення покриття віддалених вулиць, найпроблемніші з яких – гірські. Відновлено бруківку на вулиці Озаринецькій, лагодиться вулиця Богдана Хмельницького, паралельно триває ремонт інших віддалених від центру ділянок. Облаштовуються тротуари, з міста зникли старі та громіздкі металеві конструкції автобусних зупинок, натомість з’явилися нові, полегшеної конструкції, однакові за дизайном.

Щороку коштом Кондитерського Дому "Вацак" у місті реалізується чимало дороговартісних проектів з облаштування площ та скверів - це і площа Шевченка, сквери Ієремії Могили, жертв Голодомору, Єднання. Цьогоріч для рідного міста меценат реалізував нові проекти: реконструював площу перед районним Будинком культури, долучився до будівництва Меморіалу Шани (за його рахунок збудовано фонтан протяжністю в 40 метрів, що на передньому плані об’єкта), відбудував дорогу по вулиці Полковій. А ще взявся за масштабний проект побудови нової двоярусної рятувальної станції за сучасними стандартами на Дністрі. Це - чергові дарунки рідному місту від Геннадія Вацака та власне зобов’язання, яке визначив для себе депутат обласної Ради.

Суттєва доля зусиль влади і бізнесу, спрямованих на розвиток міста, відводиться  створенню гармонійного середовища для дітей та молоді. Нові горизонти для творчості, завдяки допомозі міської влади та Геннадія Вацака, відкриваються у школи мистецтв: презентовані меценатом духові інструменти дозволять організувати дитячий оркестр, а з 1 вересня тут відкрилося відділення хореографії.

Створивши належну спортивну базу, Могилів-Подільський все частіше стає центром проведення турнірів та чемпіонатів, і не лише загальноміських, а й обласних, всеукраїнських та міжнародних. Базою підготовки спортивної гордості міста і України стала міська ДЮСШ.

Цьогоріч відновлено ще один об’єкт фізичної культури - спортзал у міському парку, відкриття якого дало змогу залучити більше міської дітвори до занять спортом.

Гарні здобутки демонструє спортивний клуб з кікбоксингу "Спартак-Вацак", яким вже шостий рік опікується Геннадій Вацак. Клуб приніс місту не одне спортивне досягнення, в когорті його вихованців чемпіони області та України.

- Ми будемо змінювати місто на краще у всіх сферах життя, адже хочемо мати не тільки «європейське обличчя», але й створити комфортне життя городянам, цікаві «родзинки» для туристів та привабливі умови для надходження інвестицій, - прокоментував новації Петро Бровко.

А Геннадій Вацак запевнив, що долучиться до виконання програмного проекту розвитку міста до 2020 року.

- До 2020 року ми плануємо зробити Могилів-Подільський цікавим об’єктом для туризму, - поділився планами Геннадій Анатолійович. - Долучаємо до роботи туристичні агентства і пропонуватимемо екскурсійні тури по Дністру до Лядівського скельного монастиря, до славетної Буші.

Повернутись Створено: 2 вересня 2016 року, 11:24 Переглядів: 4360

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація