Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадій Вацак: «Плануємо зробити Могилів-Подільський цікавим об’єктом для туризму» Роздрукувати

Сучасний Могилів-Подільський - затишне, тепле і щире місто. Без надмірного пафосу центральних вулиць. З фонтанами, біля яких завжди гамірно і весело. З затишними парками та скверами, де приємно прогулятись. З дитячими та спортивними майданчиками, що збирають молодь, охочу до спортивного життя. Щороку зводяться нові будівлі, оновлюються вуличні доріжки, створюється сучасна інфраструктура, пише газета «РІА». Власне, самі городяни відзначають, що місто стає привабливішим для проживання і цікавішим для гостей та інвесторів. Найбільше перетворень Могилів-Подільський зазнав впродовж 2015-2016 років, однак і оновлений, зберіг позитив, самобутність,  характер, імідж та авторитет.

На в’їзді у Могилів-Подільський гостей «зустрічає» панно, викладене у вигляді карти України у кольорах національного прапору. Ідея належить місцевій громаді, що має амбітні плани називатись «столицею півдня Вінниччини». Місто є прикладом  реалізації прагнень мешканців зробити його красивим і комфортним, перетворити на осередок культурного, туристичного та спортивного життя регіону.

Усе, чим нині можуть пишатися могилівчани, створено і досягнуто завдяки зусиллям багатьох людей. Та  головна заслуга належить міському голові Петру Бровко та депутату Вінницької обласної Ради, підприємцю, меценату Геннадію Вацаку. Саме вони, поєднавши прагнення та можливості соціально спрямованого партнерства,  роблять сьогодні все, аби місто розвивалось.

Тема доріг – на особливому та постійному  контролі. Вже оновлені центральні дороги міста. Не оминули господарники і необхідність оновлення покриття віддалених вулиць, найпроблемніші з яких – гірські. Відновлено бруківку на вулиці Озаринецькій, лагодиться вулиця Богдана Хмельницького, паралельно триває ремонт інших віддалених від центру ділянок. Облаштовуються тротуари, з міста зникли старі та громіздкі металеві конструкції автобусних зупинок, натомість з’явилися нові, полегшеної конструкції, однакові за дизайном.

Щороку коштом Кондитерського Дому "Вацак" у місті реалізується чимало дороговартісних проектів з облаштування площ та скверів - це і площа Шевченка, сквери Ієремії Могили, жертв Голодомору, Єднання. Цьогоріч для рідного міста меценат реалізував нові проекти: реконструював площу перед районним Будинком культури, долучився до будівництва Меморіалу Шани (за його рахунок збудовано фонтан протяжністю в 40 метрів, що на передньому плані об’єкта), відбудував дорогу по вулиці Полковій. А ще взявся за масштабний проект побудови нової двоярусної рятувальної станції за сучасними стандартами на Дністрі. Це - чергові дарунки рідному місту від Геннадія Вацака та власне зобов’язання, яке визначив для себе депутат обласної Ради.

Суттєва доля зусиль влади і бізнесу, спрямованих на розвиток міста, відводиться  створенню гармонійного середовища для дітей та молоді. Нові горизонти для творчості, завдяки допомозі міської влади та Геннадія Вацака, відкриваються у школи мистецтв: презентовані меценатом духові інструменти дозволять організувати дитячий оркестр, а з 1 вересня тут відкрилося відділення хореографії.

Створивши належну спортивну базу, Могилів-Подільський все частіше стає центром проведення турнірів та чемпіонатів, і не лише загальноміських, а й обласних, всеукраїнських та міжнародних. Базою підготовки спортивної гордості міста і України стала міська ДЮСШ.

Цьогоріч відновлено ще один об’єкт фізичної культури - спортзал у міському парку, відкриття якого дало змогу залучити більше міської дітвори до занять спортом.

Гарні здобутки демонструє спортивний клуб з кікбоксингу "Спартак-Вацак", яким вже шостий рік опікується Геннадій Вацак. Клуб приніс місту не одне спортивне досягнення, в когорті його вихованців чемпіони області та України.

- Ми будемо змінювати місто на краще у всіх сферах життя, адже хочемо мати не тільки «європейське обличчя», але й створити комфортне життя городянам, цікаві «родзинки» для туристів та привабливі умови для надходження інвестицій, - прокоментував новації Петро Бровко.

А Геннадій Вацак запевнив, що долучиться до виконання програмного проекту розвитку міста до 2020 року.

- До 2020 року ми плануємо зробити Могилів-Подільський цікавим об’єктом для туризму, - поділився планами Геннадій Анатолійович. - Долучаємо до роботи туристичні агентства і пропонуватимемо екскурсійні тури по Дністру до Лядівського скельного монастиря, до славетної Буші.

Повернутись Створено: 2 вересня 2016 року, 11:24 Переглядів: 4756

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація