26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак прагне зробити Могилів-Подільський «шаховою столицею» Вінниччини Роздрукувати

На міжнародному шаховому турнірі у Могилеві-Подільському на Вінниччині вперше змагатиметься гросмейстер. Невеликий райцентр робить серйозну заявку на міжнародний рівень завдяки місцевому меценату Геннадію Вацаку.

30-31 липня 2016 року у Могилеві-Подільському пройде міжнародний турнір, у якому візьмуть участь представники трьох областей - Вінницької, Чернівецької та Хмельницької, а також Республіки Молдова. 

- Цей турнір - представницький, беруть участь команди, де всі - майстри спорту, - розповів організатор турніру, голова Могилів-Подільської міської федерації шахів Андрій Горобець. - З міста Хмельницького приїде гросмейстер FIDE (Міжнародна шахова федерація), який у 1998 році став чемпіоном України в абсолютному заліку - Любомир Михайлець. Буде грати за команду свого міста.

Очікується участь до 10 команд: з міста Могилева-Подільського і Могилів-Подільського району, обласний центр - Вінниця - буде представлений ​​двома командами, райцентри Жмеринка і Козятин, а також Козятинський район відправлять своїх спортсменів. Традиційно бере участь місто Єдинці (Республіка Молдова), приїдуть шахісти з інших обласних центрів України - Хмельницького та Чернівців. У кожній команді - по 4 людини, а також представники, тренери - всього понад півсотні людей. На партію, за правилами «швидких шахів», відводиться близько 25 хвилин. Дев’ять турів планується провести за два дні. Захід відбудеться у Могилів-Подільській середній загальноосвітній школі-ліцеї №4.

За словами Андрія Горобця, це вже дев'ятий за рахунком щорічний турнір. Починався як обласне змагання, а потім бажання взяти участь виявили спортсмени з Молдови. Далі вдалося розширитися до міжобласного рівня. Поки що турнір не має статусу першості або чемпіонату, але організатори, заручившись підтримкою місцевої влади і мецената, впевнені - вийдуть на новий щабель.

- Будуть грошові призи: їх забезпечив депутат Вінницької обласної Ради, власник кондитерського дому «Вацак» Геннадій Вацак, - зазначає організатор. - З 10 команд – чотири нагородять командним призом. І ще будуть призи за зайняті перші місця на дошках. Обласна Федерація шахів надає для нагородження кубки, медалі та грамоти.    Для райцентру - це подія, тому глядачів турнір збирає чимало: є і «старожили» шахових партій, і молодь. Багато городян йдуть підтримати своїх, приїжджають і з сусідніх районів - Ямполя, Чернівців.

- Як правило, все культурно-спортивне життя зосереджене в обласному центрі, - зазначив Геннадій Вацак. - Це несправедливо, адже в районах багато хороших ініціатив, талановитих людей, дітей, яким потрібно допомагати розвиватися. Шахи - інтелектуальний вид спорту, яким може займатись будь-хто, на відміну від інших видів, де важлива молодість і фізична сила. Я сам - шахіст, в юності - першорозрядник і докладу всіх зусиль, щоб моє рідне місто знали на Вінниччині та за її межами, як «столицю» інтелектуального виду спорту. Цей турнір для нас особливий - дійсно подія, коли до провінції приїжджають в такій кількості майстри спорту з шахів. Я, як і всі могилівчани, сподіваюся на можливість позмагатися з гросмейстером. І вдячний за підтримку міській владі та обласній Федерації шахів.

У турнірі планує взяти участь і команда бізнесменів на чолі з Вацаком. Вони гратимуть поза конкурсом, але надії, що імениті шахісти «піддадуться» немає - все буде по-чесному, інакше пропаде дух змагань. Для учасників передбачена також культурна програма з оглядовою екскурсією по історичним куточкам міста і відвідування «вінницького дива» - Лядівського скельного монастиря.

Повернутись Створено: 27 липня 2016 року, 15:27 Переглядів: 1273

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація