23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак: «Творчу молодь Могилева-Подільського надихнув Тарас Шевченко» Роздрукувати

"Безсмертне слово Кобзаря" -  під таким гаслом у Могилеві-Подільському пройшов 8-й міський літературно-мистецький конкурс, у якому взяв участь депутат обласної Ради Геннадій Вацак.  

Зала школи мистецтв, де відбувся конкурс, була вщент заповнена молоддю. Шанувальники слова Кобзаря одягнули вишиванки, підкресливши небуденність події. Підтримали місцевих митців і їхys друзі, знайомі, рідні.

- Приємно перебувати у творчій атмосфері. Мистецтво створює особливу ауру. Впродовж двох годин молоді поети читали вірші Тараса Шевченка, вражаючи, наскільки поет актуальним є і на сьогодні. Вважаю, що всі учасники конкурсу незалежно від отриманих місць - переможці, адже вони - знавці творчості українського генія, як джерела, з котрого сучасники черпають силу духу рідного народу, - переконує депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Окрему відзнаку від обранця отримала студентка ІІ-го курсу монтажно-економічного коледжу Аліна Пекар.

- За талант та любов до поезії, за майстерне володіння українською віршованою мовою і популяризацію творчості Великого Кобзаря я відзначив Аліну. Вона – єдина серед учасників представила на конкурсі власний авторський доробок: вірш–посвяту українському поету. Тож вирішив підтримати талановиту дівчину спеціальним подарунком та премією, - сказав Геннадій Анатолійович. 

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 15:06 Переглядів: 566

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація