Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Геннадій Вацак: «Творчу молодь Могилева-Подільського надихнув Тарас Шевченко» Роздрукувати

"Безсмертне слово Кобзаря" -  під таким гаслом у Могилеві-Подільському пройшов 8-й міський літературно-мистецький конкурс, у якому взяв участь депутат обласної Ради Геннадій Вацак.  

Зала школи мистецтв, де відбувся конкурс, була вщент заповнена молоддю. Шанувальники слова Кобзаря одягнули вишиванки, підкресливши небуденність події. Підтримали місцевих митців і їхys друзі, знайомі, рідні.

- Приємно перебувати у творчій атмосфері. Мистецтво створює особливу ауру. Впродовж двох годин молоді поети читали вірші Тараса Шевченка, вражаючи, наскільки поет актуальним є і на сьогодні. Вважаю, що всі учасники конкурсу незалежно від отриманих місць - переможці, адже вони - знавці творчості українського генія, як джерела, з котрого сучасники черпають силу духу рідного народу, - переконує депутат обласної Ради Геннадій Вацак.

Окрему відзнаку від обранця отримала студентка ІІ-го курсу монтажно-економічного коледжу Аліна Пекар.

- За талант та любов до поезії, за майстерне володіння українською віршованою мовою і популяризацію творчості Великого Кобзаря я відзначив Аліну. Вона – єдина серед учасників представила на конкурсі власний авторський доробок: вірш–посвяту українському поету. Тож вирішив підтримати талановиту дівчину спеціальним подарунком та премією, - сказав Геннадій Анатолійович. 

Повернутись Створено: 9 березня 2017 року, 15:06 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація