26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Геннадій Вацак відродив у Могилеві-Подільському «Родинний парк» Роздрукувати

Дитячий сміх, веселий гомін та щасливі обличчя батьків – все це можна було побачити  на відкритті у місті Могилеві-Подільському «Родинного парку».

Щороку сім’я депутата обласної Ради Геннадія Вацака презентує рідному місту масштабний дарунок. Цьогоріч – парк у заводському масиві та набережна на Дністрі. Першим зведеним об’єктом став парк, тож, Геннадій Вацак вирішив разом з новою локацією  відпочинку та розваг подарувати своїм землякам ще й свято – яскраве й емоційне видовище. Назву «Родинний парк» скверу дали жителі міста після проведеного меценатом конкурсного опитування.

«Родинний парк» у день свого відкриття зустрічав відвідувачів розвагами та смаколиками. Звечора тут розпочалися святкові заходи зі співами, танцями, пригощанням солодощами від Кондитерського Дому «Вацак» та пам’ятними сувенірами від «Родинного парку». Працювали фотозони, казкові персонажі разом з ляльками-велетнями розважали публіку, для малечі влаштовували ігри, художники розмальовували обличчя малюнками в стилі фейс-арту, тощо.

Міський голова Петро Бровко, відкриваючи урочисту церемонію, подякував сім’ї Вацаків за такий актуальний та потрібний подарунок місту:

– Сьогодні тут  багато щасливих та радісних облич. Це вказує на черговий вдалий та надзвичайно потрібний крок для містян. Ви зробили надзвичайно потрібну, зрозумілу, гарну родинну зону – чудовий сквер! Від імені жителів Могилева-Подільського вдячний Геннадію та Вікторії Вацак. Бажаю подальших бізнесових ідей та їхніх втілень, аби місто наше процвітало!

Геннадій та Вікторія Вацак, звертаючись до присутніх, пригадали як гралися з друзями в цьому парку в дитинстві – такі моменти пригадав, певно, кожен житель масиву.

– Цей район рідний для нас, тут ми виросли, а потім і наші діти. А тому цей парк завжди асоціюється з моїм дитинством! Аби повернути життя в улюблений парк зважились на кардинальні зміні, – сказав Геннадій Вацак. – Для цього нам знадобилося всього три місяці –  і в парку знову завирувало життя! «Родинний парк» – лише  початок кардинальних змін, які очікують на заводських масив. Колись він був одним із найкращих та найрозвиненіших районів нашого міста. Ми зробимо його знову таким! Наступного року відновимо пам’ятник танкістам, котрі визволяли Могилів-Подільський.

Загалом, Геннадій Вацак взявся за  більш амбітні плани, має намір повернути могилівчан в рідне місто, до своїх сімей.

– Ми запускаємо цього року діяльність будівельного альянсу «Камелот», в якому буде чотири заводи: асфальтний, бетонний, з виготовлення металоконструкцій, тротуарної бруківки та бетонних виробів.  Завдяки чому відкриється чимало робочих місць з гідними умовами праці та гідною зарплатнею. Наступного року розпочнемо  будівництво кондитерської фабрики, де будуть також  створені нові вакансії. Забезпечимо умови, аби могилівчани повернулися з далеких світів і почали заробляти в рідній Україні.

Яскраві виступи і привітання артистів заряджали публіку на святковому концерті. Глядачі активно підспівували, танцювали і веселилися від душі. Здається, не було жодного місця в «Родинному парку», яке не було б задіяне під якусь локацію чи розвагу. Свято тривало до пізнього вечора, даруючи масу вражень та яскравих емоцій.

 

Повернутись Створено: 14 серпня 2018 року, 13:00
Оновлено: 14 серпня 2018 року, 15:52
Переглядів: 1222

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація