Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Геннадія Вацака нагородили за розвиток спорту на Вінниччині Роздрукувати

Депутата Вінницької обласної Ради, президента громадської організації «Федерація кікбоксингу Вінницької області ВАКО» нагородили  грамотою управління фізичної культури та спорту Вінницької облдержадміністрації і цінним подарунком.

Урочиста церемонія нагородження кращих спортсменів-олімпійців, тренерів, ветеранів фізичної культури та спорту, фахівців галузі, меценатів відбулась напередодні Дня фізичної культури і спорту, який традиційно відзначається у другу суботу вересня.

Зала була заповнена вщент, що, за словами керівництва області, свідчить про велику увагу, яку місцева влада приділяє розвитку спортивного руху на Вінниччині. Як підкреслила перший заступник голови облради Людмила Щербаківська, прийняті депутатським корпусом програми, а також значна спонсорська допомога дозволяє тримати високу планку нашим спортсменам, як на рівні України, так і на європейських та світових змаганнях, прославляючи Вінницьку область.

- Щоб показати гарний результат щонайменше на рівні України, необхідно забезпечити матеріальну складову підготовки спортсмена до змагань, - прокоментував вручену йому відзнаку меценат Геннадій Вацак. - Родинам талановитих юнаків та дівчат це не завжди під силу. Обласний кошторис теж обмежений. Розуміючи ситуацію, завжди підтримую тих, хто розділяє цінності спортивного руху, готовий боротись і перемагати

Один із вихованців спортивного клубу з кікбоксингу «Спартак – Вацак» - Олександр Олійник – яскравий приклад того, як талановита у спорті людина може робити промоцію рідному краю.

- Моє захоплення змішаними єдиноборствами перетворилось у стиль життя, коли вперше прийшов до спортивного клубу «Спартак-Вацак», - розповів Олександр Олійник. - Подобається перемагати і, я певен, що маю для цього хист і підготовку. Три роки інтенсивних тренувань дозволили зайняти високі позиції у професійному спорті – майстер спорту, володар Кубку України, срібний призер Європи з універсального бою. Мені лише 21 рік і я знаю, що ще можу багато зробити, щоб Вінниччину знали на світових спортивних аренах.

З моменту заснування у 2010 році спортивний клуб з кікбоксингу «Спартак – Вацак» виховав 7 чемпіонів України. Першим та знаковим виходом на  професійну арену для вихованців клубу «Спартак-Вацак» став харківський Чемпіонат України з кікбоксингу серії WAKO (2010 р.). І одразу перемога: Олександр Вонсович привіз додому чемпіонський титул, він перший з могилівчан, хто отримав звання кандидата в майстри спорту з кікбоксингу. Інший спортсмен клубу, Сергій Лисак, виборов І-е призове місце Чемпіонату. Того ж знакового 2010-го «граючий» тренер клубу Василь Кулівар став бронзовим призером Кубку України з кікбоксингу. У 2011-му створена обласна Федерація кікбоксингу з центром в Могилеві-Подільському, президентом якої було обрано Геннадія Вацака.

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 10:12 Переглядів: 1210

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація