Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Герой АТО, радник міністра МВС України Євген Тєрєхов зустрівся з депутатами обласної Ради Роздрукувати

Вінницю відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, ветеран АТО, волонтер «Фонду оборони країни» Євген Тєрєхов. Він зустрівся з депутатами обласної Ради Григорієм Зозулею та керівником міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» облради Олександром Васильчуком.

Окрім того, Євген Тєрєхов обговорив проведення реформи поліції в області з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергієм Сокираном.

– Ми обговорили з Євгеном Едуардовичем реформування поліції, але більше йшлося про учасників антитерористичної операції, оскільки Євген – радник Міністра МВС саме з питань волонтерів та бійців АТО. Важливим є залучення хлопців до проходження служби в поліції, забезпечення житлом та соціальними пільгами, – прокоментував Григорій Зозуля.

Під час проведення зустрічі депутати обласної Ради обговорили з Євгеном і ситуацію, що склалась в Сабарові з побиттям журналістів.

Євген Тєрєхов служив у 20-му батальйоні територіальної оборони «Дніпро» (тепер – 20-й окремий мотопіхотний батальйон 93-ї бригади). В кінці серпня 2014 року отримав важкі поранення під Мар’їнкою. Після лікування його прозвали «Титановим Джексоном».

– Я не ображаюсь, коли мене так називають. Титановий – це через титанову пластину після поранення, ну а Джексон, бо Женя – це Джек, – посміхаючись, розповів Євген. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 14:57 Переглядів: 634

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація