26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Герой АТО, радник міністра МВС України Євген Тєрєхов зустрівся з депутатами обласної Ради Роздрукувати

Вінницю відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, ветеран АТО, волонтер «Фонду оборони країни» Євген Тєрєхов. Він зустрівся з депутатами обласної Ради Григорієм Зозулею та керівником міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» облради Олександром Васильчуком.

Окрім того, Євген Тєрєхов обговорив проведення реформи поліції в області з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергієм Сокираном.

– Ми обговорили з Євгеном Едуардовичем реформування поліції, але більше йшлося про учасників антитерористичної операції, оскільки Євген – радник Міністра МВС саме з питань волонтерів та бійців АТО. Важливим є залучення хлопців до проходження служби в поліції, забезпечення житлом та соціальними пільгами, – прокоментував Григорій Зозуля.

Під час проведення зустрічі депутати обласної Ради обговорили з Євгеном і ситуацію, що склалась в Сабарові з побиттям журналістів.

Євген Тєрєхов служив у 20-му батальйоні територіальної оборони «Дніпро» (тепер – 20-й окремий мотопіхотний батальйон 93-ї бригади). В кінці серпня 2014 року отримав важкі поранення під Мар’їнкою. Після лікування його прозвали «Титановим Джексоном».

– Я не ображаюсь, коли мене так називають. Титановий – це через титанову пластину після поранення, ну а Джексон, бо Женя – це Джек, – посміхаючись, розповів Євген. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 14:57 Переглядів: 610

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація