5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Герой АТО, радник міністра МВС України Євген Тєрєхов зустрівся з депутатами обласної Ради Роздрукувати

Вінницю відвідав радник Міністра внутрішніх справ України, ветеран АТО, волонтер «Фонду оборони країни» Євген Тєрєхов. Він зустрівся з депутатами обласної Ради Григорієм Зозулею та керівником міжфракційного об’єднання «Антикорупційний рух» облради Олександром Васильчуком.

Окрім того, Євген Тєрєхов обговорив проведення реформи поліції в області з заступником начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Сергієм Сокираном.

– Ми обговорили з Євгеном Едуардовичем реформування поліції, але більше йшлося про учасників антитерористичної операції, оскільки Євген – радник Міністра МВС саме з питань волонтерів та бійців АТО. Важливим є залучення хлопців до проходження служби в поліції, забезпечення житлом та соціальними пільгами, – прокоментував Григорій Зозуля.

Під час проведення зустрічі депутати обласної Ради обговорили з Євгеном і ситуацію, що склалась в Сабарові з побиттям журналістів.

Євген Тєрєхов служив у 20-му батальйоні територіальної оборони «Дніпро» (тепер – 20-й окремий мотопіхотний батальйон 93-ї бригади). В кінці серпня 2014 року отримав важкі поранення під Мар’їнкою. Після лікування його прозвали «Титановим Джексоном».

– Я не ображаюсь, коли мене так називають. Титановий – це через титанову пластину після поранення, ну а Джексон, бо Женя – це Джек, – посміхаючись, розповів Євген. 

Повернутись Створено: 6 вересня 2017 року, 14:57 Переглядів: 747

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація