23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута приїхав на Вінниччину Роздрукувати

Офіційна делегація Ліберецького краю Чеської Республіки прибула на Вінниччину для відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Голова обласної Ради Анатолій Олійник  зустрівся  з гетьманом Ліберецького краю Мартіном Путою, заступником гетьмана, директором департаменту молоді, спорту та зайнятості Петром Тульпою, членом регіональної ради,  керівником Департаменту культури Квєтою Вінкатовою та директором госпіталю «Чеська Ліпа» Павелом Мареком.

В офіційній зустрічі  також взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Валерій Коровій коротко охарактеризував основні показники розвитку Вінницької області, які здебільшого є найкращими в Україні, розповів про ріст економіки, ознайомив із ходом освітньої та медичної реформ в Україні  в цілому і на Вінниччині зокрема.

Очільник області відзначив важливість співробітництва регіону із  Ліберцьким краєм у досить складні часи для України часи російської воєнної агресії. Голова ОДА провів історичні паралелі із  агресією проти Чехії в 1968 році, підкресливши спорідненість із народом, який переживав схожий період.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у вітальному слові подякував Мартіну Путі за  гостинний прийом вінницької делегації представників місцевого самоврядування та висловив надію на подальше зміцнення зв’язків між сторонами.

- Нас чекають певні зміни в адміністративно-територіальному устрої в розрізі перерозподілу функцій і повноважень органів місцевого самоврядування і сподіваюсь, це не вплине на наші з вами стосунки. Ми будемо і надалі шукати ті проекти, щоб відчувати допомогу і плече один одного. Ми справді ставимось один до одного з взаємоповагою. Щира подяка за наших дітей, які оздоровлюються у вас і вдячні, що саме в це найбільше для нас свято Незалежності ви з нами,  – сказав Анатолій Олійник.

В свою чергу Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута  подякував за запрошення на святкування та висловив слова підтримки українському народові на шляху впровадження реформ.

– Я вже вкотре приїжджаю на Вінниччину для святкування разом з вами найбільшого свята кожної країни – Дня Незалежності. У нас справді були схожі моменти в історії із тими, які вже п’ять років переживає ваша держава і це, безумовно,зближує наші народи. Впевнений,що співпраця між регіонами буде  й надалі міцнішати, не дивлячись  який  буде територіальний устрій чи яке керівництво, – підкреслив Мартін Пута.

На завершення зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2019 року, 15:02
Оновлено: 22 серпня 2019 року, 15:03
Переглядів: 152

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація