5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута приїхав на Вінниччину Роздрукувати

Офіційна делегація Ліберецького краю Чеської Республіки прибула на Вінниччину для відзначення 28-ї річниці Незалежності України. Голова обласної Ради Анатолій Олійник  зустрівся  з гетьманом Ліберецького краю Мартіном Путою, заступником гетьмана, директором департаменту молоді, спорту та зайнятості Петром Тульпою, членом регіональної ради,  керівником Департаменту культури Квєтою Вінкатовою та директором госпіталю «Чеська Ліпа» Павелом Мареком.

В офіційній зустрічі  також взяли участь голова облдержадміністрації Валерій Коровій,  директор Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимир Мережко і директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський.

Валерій Коровій коротко охарактеризував основні показники розвитку Вінницької області, які здебільшого є найкращими в Україні, розповів про ріст економіки, ознайомив із ходом освітньої та медичної реформ в Україні  в цілому і на Вінниччині зокрема.

Очільник області відзначив важливість співробітництва регіону із  Ліберцьким краєм у досить складні часи для України часи російської воєнної агресії. Голова ОДА провів історичні паралелі із  агресією проти Чехії в 1968 році, підкресливши спорідненість із народом, який переживав схожий період.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник у вітальному слові подякував Мартіну Путі за  гостинний прийом вінницької делегації представників місцевого самоврядування та висловив надію на подальше зміцнення зв’язків між сторонами.

- Нас чекають певні зміни в адміністративно-територіальному устрої в розрізі перерозподілу функцій і повноважень органів місцевого самоврядування і сподіваюсь, це не вплине на наші з вами стосунки. Ми будемо і надалі шукати ті проекти, щоб відчувати допомогу і плече один одного. Ми справді ставимось один до одного з взаємоповагою. Щира подяка за наших дітей, які оздоровлюються у вас і вдячні, що саме в це найбільше для нас свято Незалежності ви з нами,  – сказав Анатолій Олійник.

В свою чергу Гетьман Ліберецького краю Мартін Пута  подякував за запрошення на святкування та висловив слова підтримки українському народові на шляху впровадження реформ.

– Я вже вкотре приїжджаю на Вінниччину для святкування разом з вами найбільшого свята кожної країни – Дня Незалежності. У нас справді були схожі моменти в історії із тими, які вже п’ять років переживає ваша держава і це, безумовно,зближує наші народи. Впевнений,що співпраця між регіонами буде  й надалі міцнішати, не дивлячись  який  буде територіальний устрій чи яке керівництво, – підкреслив Мартін Пута.

На завершення зустрічі її учасники обмінялися пам’ятними подарунками та зробили спільне фото.

 

Повернутись Створено: 22 серпня 2019 року, 15:02
Оновлено: 22 серпня 2019 року, 15:03
Переглядів: 367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація