Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Глава Місії EUBAM сприятиме Вінниччині у пошуку партнерів у Німеччині Роздрукувати

Глава Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдер готовий допомагати Вінницькій області у встановленні партнерських контактів з регіонами та містами Німеччини, звідки він родом.

Про це він заявив під час зустрічі у Вінниці 18 травня з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Очільник облради повідомив, що з німецькими громадами у вінничан всього 5 угод про співпрацю, що є надзвичайно мало, порівняно з Польщею, Румунією.

– Найяскравішим прикладом є співпраця нашого села Комсомольське та німецького містечка Міттенвальде, яка триває 6 років. Ми б хотіли за таким же зразком розвивати нові контакти між нашими територіями, – сказав С.Татусяк.

Удо Буркхолдер зазначив, що готовий використовувати для цього особисті зв’язки, адже підтримує цю ініціативу голови, як і всі ідеї в рамках Єврорегіону «Дністер», з яким EUBAM наразі реалізовує спільний проект.

– Мені дуже подобається ваше відношення до єврорегіону, ваше відношення до справ, перед якими ви не пасуєте, – резюмував Глава Місії.

Сторони також обговорили деякі аспекти проекту, зокрема, що стосуються пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 17:19 Переглядів: 969

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація