26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Глава Місії EUBAM сприятиме Вінниччині у пошуку партнерів у Німеччині Роздрукувати

Глава Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдер готовий допомагати Вінницькій області у встановленні партнерських контактів з регіонами та містами Німеччини, звідки він родом.

Про це він заявив під час зустрічі у Вінниці 18 травня з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Очільник облради повідомив, що з німецькими громадами у вінничан всього 5 угод про співпрацю, що є надзвичайно мало, порівняно з Польщею, Румунією.

– Найяскравішим прикладом є співпраця нашого села Комсомольське та німецького містечка Міттенвальде, яка триває 6 років. Ми б хотіли за таким же зразком розвивати нові контакти між нашими територіями, – сказав С.Татусяк.

Удо Буркхолдер зазначив, що готовий використовувати для цього особисті зв’язки, адже підтримує цю ініціативу голови, як і всі ідеї в рамках Єврорегіону «Дністер», з яким EUBAM наразі реалізовує спільний проект.

– Мені дуже подобається ваше відношення до єврорегіону, ваше відношення до справ, перед якими ви не пасуєте, – резюмував Глава Місії.

Сторони також обговорили деякі аспекти проекту, зокрема, що стосуються пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 17:19 Переглядів: 883

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація