12 листопада, о 14.00 в приміщенні обласної Ради відбудеться засідання постійної комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Глава Місії EUBAM сприятиме Вінниччині у пошуку партнерів у Німеччині Роздрукувати

Глава Місії Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) Удо Буркхолдер готовий допомагати Вінницькій області у встановленні партнерських контактів з регіонами та містами Німеччини, звідки він родом.

Про це він заявив під час зустрічі у Вінниці 18 травня з головою обласної Ради Сергієм Татусяком. Очільник облради повідомив, що з німецькими громадами у вінничан всього 5 угод про співпрацю, що є надзвичайно мало, порівняно з Польщею, Румунією.

– Найяскравішим прикладом є співпраця нашого села Комсомольське та німецького містечка Міттенвальде, яка триває 6 років. Ми б хотіли за таким же зразком розвивати нові контакти між нашими територіями, – сказав С.Татусяк.

Удо Буркхолдер зазначив, що готовий використовувати для цього особисті зв’язки, адже підтримує цю ініціативу голови, як і всі ідеї в рамках Єврорегіону «Дністер», з яким EUBAM наразі реалізовує спільний проект.

– Мені дуже подобається ваше відношення до єврорегіону, ваше відношення до справ, перед якими ви не пасуєте, – резюмував Глава Місії.

Сторони також обговорили деякі аспекти проекту, зокрема, що стосуються пунктів пропуску на українсько-молдовському кордоні.

Повернутись Створено: 18 травня 2013 року, 17:19 Переглядів: 901

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація