5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Глюкометр від депутата обласної Ради отримала Некрасівська амбулаторія Роздрукувати

Цукровий діабет визнано неінфекційною епідемією XXI століття. За даними ВООЗ, кількість хворих на цукровий діабет у 2025 році може сягнути 6% населення земної кулі. У Вінницькій області захворюваність на цукровий діабет щороку зростає. За офіційною статистикою, на Вінниччині проживає 45 тисяч діабетиків, однак цю цифру необхідно помножити втричі, оскільки багато людей не знають про свою недугу. Особливе занепокоєння викликає те, наскільки помолодшала хвороба. Останніми роками діабет все частіше діагностують у дітей віком до 5 років. Тож кожна людина має уважно ставитись до свого самопочуття та при наявності найменших симптомів одразу звертатись до медичного закладу. Дуже добре, коли людина мешкає у місті та в будь-який момент може зробити аналіз крові на вміст цукру, а от у сільській місцевості не завжди є така можливість, тому люди не звертаються вчасно до лікаря.

У Некрасівській амбулаторії загальної практики – сімейної медицини досі не було можливості проводити аналіз для виявлення захворіння на цукровий діабет. Заклад обслуговує мешканців Некрасового, Широкої Греблі та Медвежого Вушка. В цих селах є певна кількість пацієнтів із цукровим діабетом, а от можливості  лабораторно проводити діагностику крові немає. Відтак,  до депутата обласної Ради Олександра Масленнікова звернулись місцеві жителі із проханням придбати для місцевої амбулаторії глюкометр.

Депутат відгукнувся на прохання громади та подарував апарат для вимірювання рівня цукру в крові та витратні матеріали до нього. Працівники медичного закладу подякували за подарунок, який полегшить роботу закладу з пацієнтами, адже тепер вони зможуть якісно та швидко проводити необхідні дослідження пацієнтам.

- Здоров’я людини - це неоціненний скарб, відтак дуже важливо його берегти. Але є категорія людей, котрі вже захворіли на цукровий діабет, що вимагає проведення постійного аналізу крові, - зауважив Олександр Масленніков. –  До того ж придбання глюкометра для Некрасівської амбулаторії було моєю передвиборною обіцянкою громаді, яку сьогодні мені вдалось виконати.

Повернутись Створено: 30 грудня 2016 року, 15:30 Переглядів: 772

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація