Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Гнатківський центр соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями святкував своє 10 - річчя Роздрукувати

Сьогодні, 30 серпня в с. Гнатків Томашпільського району Вінницької області відзначали ювілей важливої події – 10 років від дня заснування районного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями. В цьму закладі функціонують масажний кабінет, спортзал, кімната відпочинку, їдальня. На даний час в центрі обслуговується 24 дитини, яких вранці привозять, а ввечері відвозять.

У Вінницькій області він єдиний, який знаходиться в сільській місцевості та утримується за рахунок районного бюджету.

Аби привітати із ювілеєм працівників, вихованців та їх батьків із днем народження реабілітаційного центру, в гості завітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, народний депутат України Іван Спориш, волонтер АТО, начальник медичної служби Вінницької обласної народної самооборони Людмила Бобровська, голова райдержадміністрації Олександр Закорченний, голова районної ради Дмитро Коритчук, керівники районних державних служб, меценати та жителі села.

До вітального слова запросили голову обласної Ради Анатолія Олійника, який свого часу виступив  ініціатором створення цього закладу в с. Гнатків.

- Дорогі присутні, дітки, земляки, - звернувся до всіх Анатолій Дмитрович. – Я не міг не приїхати на це свято, тим паче, що відзначається 10 років з дня створення цього закладу. В першу чергу хочу подякувати всім тим, хто підтримував в той час, можливо навіть авантюрну ідею, але авантюрну в доброму сенсі слова. І частину своєї душі вклали в початок розвитку цього центру. Позаду 10 років існування закладу і нам вдалося його не лише зберегти, але й розвивати. Я думаю, що наша держава в другій чверті століття проблему створення подібних закладів визначить пріоритетом та буде мати державну підтримку. Ми будемо продовжувати роботу центру заради їхнього добробуту, комфорту, щоб вони почували себе як в сім’ї. Це не лише гарні слова, адже дітки, які тут виховуються й насправді добре себе почувають. Кожен хто сюди заходить може переконатися в цьому, кругом відчувається вкладена душа колективу, родин, які опікуються. Все, що стосується подальшого фінансування та матеріально-технічного забезпечення, ми це будемо робити. Ваш реабілітаційний центр став переможцем 13 обласного конкурсу розвитку територіальних громад Вінницької області. Завдяки цьому з обласного бюджету, на придбання автобуса, який спеціально обладнаний для людей з фізичними та функціональними обмеженнями, буде перераховано 170 тисяч гривень. Окремо з районного бюджету для придбання автобуса виділено 100 тисяч гривень.

Реабілітаційний центр в с. Гнатків розвивається, адже в смт. Вапнярка створено аналогійний центр – філію.

Також присутніх привітала і Людмила Бобровська, яка подарувала одній із вихованець закладу візок, що працює на пульті управління. Дівчинку Юлю виховує бабуся, адже мати дівчинки будучи вагітною хворіла на цукровий діабет та під час важких пологів померла, а донечка Юля народилася хворою на ДЦП.

Сьогоднішнє свято було пронизане теплом, добротою та любов’ю. На адресу вихованців та працівників закладу звучало багато зворушливих та теплих слів від запрошених гостей та людей, які долучалися й продовжують це робити зараз, до розвитку реабілітаційного центру. Також на святі було багато подарунків та гарного настрою. 

Вихованці закладу, в свою чергу, подякували за візит гостей та підготували для них чудову театралізовану виставку «Червона шапочка», а також виконували святкові пісні та виконали чудовий танок «Чобітки».  

Педагоги закладу для своїх вихованців приготували святковий смачний торт зі свічками.

Повернутись Створено: 30 серпня 2016 року, 17:54 Переглядів: 3178

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація