Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

ГО "Батьки вбитих дітей" готується до акцій протесту Роздрукувати

25 червня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, в ході якого було розглянуто 20 звернень жителів області і міста Вінниці із різних проблем.

Питання, з якими звернулися вінничани до очільника обласної Ради, стосувалися об’єднання територіальних громад, земельних, житлових, соціальних проблем, надання матеріальної допомоги, громадяни скаржилися на свавілля суддів і правоохоронців, корупцію у комунальних закладах, тощо. 

Так, жителі села Носівці Гайсинського району незадоволені тим, щоб без згоди територіальної громади, їх приєднали до іншого населеного пункту згідно з Перспективним планом формування територій громад Вінницької області, що був схвалений 24 червня на 38 черговій сесії обласної Ради. Вони вважають, що їхня громада самодостатня, і що навколо неї можна об’єднати інші населені пункти. На що голова обласної Ради Сергій Свитко відповів, що Перспективний план - це лише проект на майбутнє, до якого можна і необхідно вносити зміни, адже думка громади має бути визначальною в процесі ухвалення остаточного рішення про об’єднання.

Мешканці села Польова Лисіївка звернулися до очільника обласної Ради з проханням допомогти зберегти школу у їхньому селі. Як зазначили громадяни, школу в селі уже закривали, але зусиллями громади її було відновлено. На сьогодні у навчально-виховному комплексі виховуються 27 дітей і 32 учні. Батьки навіть готові навчати дітей за власний кошт, аби зберегти освітній заклад у селі.

Жителька смт Літин Юлія Бондарецька розповіла про факти корупції у районному центрі медико-соціальної експертизи. Зокрема, у неї хворий син, який регулярно проходить комісію і вона стверджує, що у неї неодноразово вимагалися хабарі за довідку. Вона повідомила про численні порушення і свавілля в діяльності обласної МСЕК загалом, зокрема з боку, як вона вважає, екс-керівництва закладу – Віктора Власюка і Світлани Вільчинської. Сергій Свитко зазначив, що скерує відповідне звернення до правоохоронних органів з метою розслідування фактів, відомих зазначеній громадянці.

Представники громадської організації “Батьки вбитих дітей” в чергове прийшли на прийом до голови обласної Ради із своїми проблемами, які не вирішуються десятки років. Батьки дітей, які загинули насильницькою смертю, зазначають, що їхні справи не розслідуються правоохоронними органами області, а судді ухвалюють, як вони кажуть,  замовні рішення на користь вбивць та їхніх покровителів.

Так, особливе занепокоєння і обурення у членів зазначеної вище громадської організації викликає спроба окремих депутатів внести на розгляд чергової сесії обласної Ради кандидатуру В’ячеслава Воронова – на посаду керівника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи. Вони стверджують, що саме в період керівництва закладом цього екс-керівника фальсифікувалися експертизи щодо вбитих членів їхніх родин, а згодом на цій підставі фальсифікувалися кримінальні справи і ухвалювалися судами виправдальні рішення на користь злочинців. Представники громадської організації “Батьки вбитих дітей” відверто заявляють, що правоохоронці і судді - на стороні бандитів, а у випадку ухвалення депутатами рішення про призначення В’ячеслава Воронова на посаду керівника Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, погрожують вдатися до акцій протесту.

Голова обласної Ради Сергій Свитко пообіцяв, що порушені на особистому прийомі громадян питання будуть розглянуті і вирішені в межах компетенції та відповідно до чинного законодавства.

Повернутись Створено: 25 червня 2015 року, 21:26 Переглядів: 1020

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація