24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова «Антикорупційного руху» домовився про співпрацю із Скандинавсько-Українським Альянсом Роздрукувати

Депутат обласної Ради, голова міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» у Вінницькій обласній Раді Олександр Васильчук, на запрошення представників Скандинавсько-Українського Альянсу (Scandinavian Ukrainian Alliance) – Марії Будц Андерсен та Мішель Стефансен, побував з робочим візитом у місті Копенгагені Королівства Данія.

Під час круглого столу обговорили питання щодо запобігання та протидії корупції, порушення прав та свобод людини в Україні, а також тему російської агресії проти України. Домовилися про співпрацю та приїзд членів Scandinavian Ukrainian Alliance в Україну в наступному році, з метою проведення спільних лекцій та круглих столів.

– Зустріч була дуже теплою та дружньою. Приємно вражений високим рівнем підтримки держави в сфері туристичної індустрії. Мав можливість відвідати туристичний центр, основне завдання якого забезпечити прийом, обслуговування та перевезення туристів. У центрі були представлені всі суб'єкти туристичної діяльності Копенгагена у вигляді стенда з буклетами, які прекрасно структуровані та інтуїтивно зрозумілі кожному відвідувачу. Сподіваюсь що наша країна буде переймати досвід розвинених країн, адже туризм – чи не одна з найперспективніших галузей в Україні, – поділився враженнями Олександр Васильчук.

Голова міжфракційного депутатського об’єднання «Антикорупційний рух» у Вінницькій обласній Раді також висловив вдячність посольству України в Данії за підтримку в організації поїздки та налагодження співпраці з Альянсом.

 

 

 

Повернутись Створено: 3 вересня 2018 року, 15:23 Переглядів: 369

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація