5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова бюджетної комісії взяв участь у роботі колегії Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області Роздрукувати

8 листопада відбулась колегія Головного управління Державної казначейської служби України у Вінницькій області. Участь у її роботі взяв голова постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Головним на порядку денного був розгляд питання про виконання місцевих бюджетів Вінницької області за 9 місяців 2016 року.

Виступаючи на колегії Геннадій Мазур відзначив, що обласна Рада як і головні розпорядники коштів обласного бюджету націлена на конструктивну співпрацю із органами казначейства. Адже від вчасно проведених платежів залежить своєчасна виплата заробітної плати працівниками бюджетної сфери, закупівля медикаментів, продуктів харчування, виплата соціальної допомоги, проведення капітальних ремонтів тощо.

Голова комісії зупинився у своїй доповіді також на показниках виконання обласних програм за 9 місяців 2016 року, відзначивши, що обласний бюджет несе значне навантаження по фінансуванню програм соціального характеру. Водночас, фінансовий ресурс обласного бюджету значно зменшився в результаті бюджетної децентралізації.

Підсумовуючи, Геннадій Мазур ще раз наголосив, що обласна Рада і депутатський корпус налаштовані і в подальшому ефективно співпрацювати із органами казначейської служби з метою вчасного фінансування усіх програм соціально-економічного і культурного розвитку області.

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2016 року, 14:16 Переглядів: 877

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація