26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради                                

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова бюджетної комісії взяв участь в засіданні колегії Головного управління статистики Вінницької оласті Роздрукувати

Сьогодні, 26 січня, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь в засіданні колегії Головного управління статистики у Вінницькій області. Він  коротко розповів про діяльність обласної Ради, зокрема, про обласний бюджет та використання коштів, також мова йшла і про Фонд державного регіонального розвитку.

Зокрема, Геннадій Мазур зазначив, що під час чергової 13-ї сесії 7-го скликання, яка відбулася 20 грудня 2016 року, депутати затвердили обласний бюджет, дохідна частина якого, з врахуванням усіх міжбюджетних трансфертів, становить 7 млрд. 932 млн. грн. 

- Приємно відзначити, що в обласної Ради та Головного управління статистики нашої області є розуміння та співпраця, адже робота статистів має вагоме значення як для нашої роботи, так і для громадян, - зазначив Геннадій Федорович.

В ході засідання членами колегії розглянуто п’ять питань порядку денного. Зокрема, перший заступник начальника Головного управління статистики Світлана Рибалко прозвітувала про результати діяльності структурних підрозділів апарату ГУС у Вінницькій області та відокремлених підрозділів у районах за 2016 рік. Також поінформувала присутніх про виконання планів роботи ГУС у Вінницькій області, наказів, рішень, протокольних доручень, прийнятих на колегії ГУС у Вінницькій області в IV кварталі 2016 року.

Про стан роботи зі зверненнями громадян в статистичних органах Вінницької області за 2016 рік роповіла начальник відділу документального забезпечення та контролю виконання Любов Ткачук. Заступник начальника ГУС у Вінницькій області Василь Моісеєв доповідав про забезпечення доступу до публічної інформації в обласному управлінні статистики.

Розглянули на колегії питання про затвердження списків наставництва у Головному управлінні статистики. Про це присутніх ознайомила начальник відділу кадрового забезпечення статистичного управління області Наталія Крук.

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 14:57 Переглядів: 704

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація