Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова бюджетної комісії взяв участь в засіданні колегії Головного управління статистики Вінницької оласті Роздрукувати

Сьогодні, 26 січня, депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур взяв участь в засіданні колегії Головного управління статистики у Вінницькій області. Він  коротко розповів про діяльність обласної Ради, зокрема, про обласний бюджет та використання коштів, також мова йшла і про Фонд державного регіонального розвитку.

Зокрема, Геннадій Мазур зазначив, що під час чергової 13-ї сесії 7-го скликання, яка відбулася 20 грудня 2016 року, депутати затвердили обласний бюджет, дохідна частина якого, з врахуванням усіх міжбюджетних трансфертів, становить 7 млрд. 932 млн. грн. 

- Приємно відзначити, що в обласної Ради та Головного управління статистики нашої області є розуміння та співпраця, адже робота статистів має вагоме значення як для нашої роботи, так і для громадян, - зазначив Геннадій Федорович.

В ході засідання членами колегії розглянуто п’ять питань порядку денного. Зокрема, перший заступник начальника Головного управління статистики Світлана Рибалко прозвітувала про результати діяльності структурних підрозділів апарату ГУС у Вінницькій області та відокремлених підрозділів у районах за 2016 рік. Також поінформувала присутніх про виконання планів роботи ГУС у Вінницькій області, наказів, рішень, протокольних доручень, прийнятих на колегії ГУС у Вінницькій області в IV кварталі 2016 року.

Про стан роботи зі зверненнями громадян в статистичних органах Вінницької області за 2016 рік роповіла начальник відділу документального забезпечення та контролю виконання Любов Ткачук. Заступник начальника ГУС у Вінницькій області Василь Моісеєв доповідав про забезпечення доступу до публічної інформації в обласному управлінні статистики.

Розглянули на колегії питання про затвердження списків наставництва у Головному управлінні статистики. Про це присутніх ознайомила начальник відділу кадрового забезпечення статистичного управління області Наталія Крук.

Повернутись Створено: 26 січня 2017 року, 14:57 Переглядів: 733

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація