5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова фракції БПП «Солідарність» Олександр Крученюк привітав духовенство та вірян із Світлим Різдвом Христовим. Роздрукувати

7 січня у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста митрополит Вінницький і Барський Симеон провів святкове богослужіння з нагоди Свята Різдва Христового. На святкову літургію з привітаннями до керівників релігійних об’єднань  та прихожан завітали голова облдержадміністрації Валерій Коровій, в.о. керуючого справами виконкому міської ради Сергій Чорнолуцький, депутат обласної Ради, голова фракції БПП «Солідарність» Олександр Крученюк.

Керівництво області та міста звернулось до усіх присутніх з вітальним словом. Від імені голови обласної Ради,  депутатського корпусу та від себе особисто Олександр Крученюк побажав всім вірянам достатку, злагоди, добра ти миру, а всім військовим скорішого повернення додому.

Керівництво області та міста подарували громаді храму квіти і кошик достатку.

 

Повернутись Створено: 7 січня 2017 року, 19:59 Переглядів: 844

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація