5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова фракції політичної партії «ВО «Батьківщина» пропонує Генеральному прокурору України взяти справу щодо розслідування подій 6 грудня 2014 року у м. Вінниці під особистий контроль Роздрукувати

Як повідомлялося раніше, голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко повторно звернувся до лідерів депутатських фракцій Верховної Ради України “Блоку Петра Порошенка”, “Народного Фронту”, “Самопомочі”, “Радикальної партії Олега Ляшка”, ВО “Батьківщина” з проханням проведення об’єктивного розслідування та надання належної правової оцінки подіям 6 грудня 2014 року у м. Вінниці.

На адресу голови обласної Ради продовжують надходити  відповіді окремих  фракцій  Верховної Ради України  та правоохоронних органів  про результати розгляду цього звернення.

Нещодавно на ім’я  голови обласної Ради Сергія Свитка надійшла  відповідь  голови фракції  політичної партії «ВО «Батьківщина» Верховної Ради України Юлії Тимошенко.

 У відповіді повідомляється, що Генеральному прокурору України Віктору Шокіну спрямовано лист, в якому зазначено, що неналежне реагування представниками уповноважених органів у справі розслідування подій, які мали місце у м. Вінниця 6 грудня 2014 року може спричинити дестабілізацію ситуації в регіоні та призвести до поновлення протистояння. Генерального прокурора попросили також  взяти зазначену справу під особистий контроль, дати доручення відповідним підрозділам провести перевірку, викладених у листі фактів та про результати повідомити голову фракції, голову обласної Ради у спосіб і терміни відповідно до чинного законодавства.

Детальніше з текстом відповіді можна ознайомитись нижче.

 

Повернутись Створено: 30 липня 2015 року, 20:17 Переглядів: 1588

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація