Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Голова фракції ВО «Батьківщина» Владислав Рой пропонує кредитувати фермерів-АТОвців Вінниччини Роздрукувати

Депутат обласної Ради Владислав Рой виступив з ініціативою кредитувати фермерські господарства, які створюють учасники бойових дій. Фінансування планується отримати із районних та обласного бюджетів. 

Згідно діючого законодавства, учасники антитерористичної операції мають право на одержання земельних ділянок для ведення індивідуального сільського та фермерського господарства. Однак, повноцінна реалізація цього права можлива лише за наявності в учасників АТО достатньої кількості грошей для початку фермерського або індивідуального сільського господарства.

«Дієвим інструментом вирішення зазначеної проблеми може бути довгострокове кредитування фермерських господарств. Такий механізм уже тривалий період використовується у Вінницькій області в рамках виконання Програми підтримки фермерських господарств», – зазначив Владислав Рой.

Відповідні доповнення депутат пропонує внести в обласну програму «Про внесення змін і доповнень до Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015-2017 роки».  Владислав Рой вже звернувся до директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з проханням внести зміни.

 

 

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 16:18 Переглядів: 1560

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація