5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова фракції ВО «Батьківщина» Владислав Рой пропонує кредитувати фермерів-АТОвців Вінниччини Роздрукувати

Депутат обласної Ради Владислав Рой виступив з ініціативою кредитувати фермерські господарства, які створюють учасники бойових дій. Фінансування планується отримати із районних та обласного бюджетів. 

Згідно діючого законодавства, учасники антитерористичної операції мають право на одержання земельних ділянок для ведення індивідуального сільського та фермерського господарства. Однак, повноцінна реалізація цього права можлива лише за наявності в учасників АТО достатньої кількості грошей для початку фермерського або індивідуального сільського господарства.

«Дієвим інструментом вирішення зазначеної проблеми може бути довгострокове кредитування фермерських господарств. Такий механізм уже тривалий період використовується у Вінницькій області в рамках виконання Програми підтримки фермерських господарств», – зазначив Владислав Рой.

Відповідні доповнення депутат пропонує внести в обласну програму «Про внесення змін і доповнень до Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей, а також сімей загиблих вінничан під час подій, які відбулися 31 серпня 2015 року біля Верховної Ради України та інших верств населення, які потребують соціального захисту на 2015-2017 роки».  Владислав Рой вже звернувся до директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації з проханням внести зміни.

 

 

Повернутись Створено: 14 квітня 2016 року, 16:18 Переглядів: 1409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація