5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова Хмільницької районної ради прозвітував про роботу Роздрукувати

6 грудня відбулася 22 сесія Хмільницької районної ради, участь у якій взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк та депутати облради Тетяна Антонець та Василь Федоришин. Головним питанням порядку денного пленарного засідання був звіт голови райради Василя Чмелюка про свою діяльність.

Очільник депутатів охарактеризував роботу постійних комісій ради, діяльність виконавчого апарату, співпрацю самоврядного органу із органами виконавчої влади та сільськими головами Хмільниччини.

– Я дякую депутатам всіх рівнів, в тому числі обласної Ради, територіальним громадам, головам сільрад, голові райдержадміністрації за співпрацю і підсилення виконання наших повноважень, – сказав В.Чмелюк.

Він зауважив, що за звітний період районний бюджет виконувався в повній мірі, в тому числі дякуючи стабільній роботі місцевих підприємств. Крім того, район активно залучає на розвиток позабюджетні кошти.

Так у громадах Хмільничини реалізується проект ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», загальною вартістю 1,7 млн. грн. Також чотири громади виграли цьогорічний обласний конкурс проектів, а одна – всеукраїнський, реалізувавши проекти на суму близько 500 тис. грн.

Василь Чмелюк зазначив, що така робота продовжуватиметься і надалі, адже вона чітко співпадає з пріоритетними завданнями Стратегії розвитку району до 2020 року.

– Наш депутатський корпус працездатний і дієвий. І разом з органами самоврядування всіх рівнів спроможний виконувати набагато більше завдань. Але для цього потрібно провести реформу, щоб мати повноваження і розпоряджатися ресурсами. Тому ми всі чекаємо на указ Президента про «Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади», яку ми в районі обговорювали і вивчали, – додав голова райради.

Депутати ухвалили звіт голови та розглянули ще 19 питань порядку денного. З-поміж іншого обранці підтримали рішення сесії обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, жителів Вінницької області щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні».

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 16:23 Переглядів: 1017

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація