23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова Хмільницької районної ради прозвітував про роботу Роздрукувати

6 грудня відбулася 22 сесія Хмільницької районної ради, участь у якій взяв голова обласної Ради Сергій Татусяк та депутати облради Тетяна Антонець та Василь Федоришин. Головним питанням порядку денного пленарного засідання був звіт голови райради Василя Чмелюка про свою діяльність.

Очільник депутатів охарактеризував роботу постійних комісій ради, діяльність виконавчого апарату, співпрацю самоврядного органу із органами виконавчої влади та сільськими головами Хмільниччини.

– Я дякую депутатам всіх рівнів, в тому числі обласної Ради, територіальним громадам, головам сільрад, голові райдержадміністрації за співпрацю і підсилення виконання наших повноважень, – сказав В.Чмелюк.

Він зауважив, що за звітний період районний бюджет виконувався в повній мірі, в тому числі дякуючи стабільній роботі місцевих підприємств. Крім того, район активно залучає на розвиток позабюджетні кошти.

Так у громадах Хмільничини реалізується проект ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», загальною вартістю 1,7 млн. грн. Також чотири громади виграли цьогорічний обласний конкурс проектів, а одна – всеукраїнський, реалізувавши проекти на суму близько 500 тис. грн.

Василь Чмелюк зазначив, що така робота продовжуватиметься і надалі, адже вона чітко співпадає з пріоритетними завданнями Стратегії розвитку району до 2020 року.

– Наш депутатський корпус працездатний і дієвий. І разом з органами самоврядування всіх рівнів спроможний виконувати набагато більше завдань. Але для цього потрібно провести реформу, щоб мати повноваження і розпоряджатися ресурсами. Тому ми всі чекаємо на указ Президента про «Концепцію реформування місцевого самоврядування і територіальної організації влади», яку ми в районі обговорювали і вивчали, – додав голова райради.

Депутати ухвалили звіт голови та розглянули ще 19 питань порядку денного. З-поміж іншого обранці підтримали рішення сесії обласної Ради «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 6 скликання до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, жителів Вінницької області щодо суспільно-політичної ситуації, яка склалася в Україні».

Повернутись Створено: 6 грудня 2013 року, 16:23 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація