Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Роздрукувати

22 жовтня  голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні на їхнє прохання. Іноземну делегацію представляли спостерігачі Гюнтер Гуггенбергер і Рюне Кастберн та перекладач Марина Павел. Участь у зустрічі взяли також  голова Правління Подільського Центру Прав Людини, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова громадської організації «Голос народу» Олена Медведенко. 

 Іноземні спостерігачі, перш за все,  цікавилися причинами конфліктної ситуації, що мала місце 6 грудня минулого року під час проведення 28 позачергової сесії обласної Ради, коли була спроба зняти з посади голову Вінницької обласної ради Сергія Свитка. Вони також цікавилися обставинами затримання та перебігом судового процесу над учасником подій 6 грудня біля приміщення обласної ради Юрієм Павленком, який більше 10 місяців знаходиться під вартою в СІЗО. Коментуючи це запитання, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив,  що, на його думку, досудове розслідування з цього питання було проведено необєктивно і упереджено, тому що звинувачується лише одна сторона конфлікту.

Сергій Свитко також вважає, що Юрій Павленко утримується під вартою незаконно і несправедливо.

Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ дізнавались також про суспільно - політичну ситуацію у Вінницькій області напередодні місцевих виборів, процес підготовки до виборів та можливі порушення чинного законодавства під час перебігу виборчої кампанії.

Іноземним спостерігачам громадські активісти повідомили про можливі варіанти підробки виборчих документів, зокрема про кричущий факт підготовки до фальсифікацій, коли  в одну із квартир будинку №131 по вулиці Пирогова у Вінниці принесли більше 600 запрошень на вибори, і  в цих  запрошеннях взагалі не були вказані номера квартир, а прізвища загадкових “мертвих душ” чітко розташовані у алфавітному порядку.

Нагадаємо, за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2015 року спостерігатимуть 600 спостерігачів ОБСЄ. Експерти місії зустрінуться з представниками держорганів, кандидатами, представниками громадськості, засобів масової інформації та міжнародного співтовариства.

У день голосування спостерігачі будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2015 року, 17:55
Оновлено: 22 жовтня 2015 року, 16:55
Переглядів: 946

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація