Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Роздрукувати

22 жовтня  голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні на їхнє прохання. Іноземну делегацію представляли спостерігачі Гюнтер Гуггенбергер і Рюне Кастберн та перекладач Марина Павел. Участь у зустрічі взяли також  голова Правління Подільського Центру Прав Людини, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова громадської організації «Голос народу» Олена Медведенко. 

 Іноземні спостерігачі, перш за все,  цікавилися причинами конфліктної ситуації, що мала місце 6 грудня минулого року під час проведення 28 позачергової сесії обласної Ради, коли була спроба зняти з посади голову Вінницької обласної ради Сергія Свитка. Вони також цікавилися обставинами затримання та перебігом судового процесу над учасником подій 6 грудня біля приміщення обласної ради Юрієм Павленком, який більше 10 місяців знаходиться під вартою в СІЗО. Коментуючи це запитання, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив,  що, на його думку, досудове розслідування з цього питання було проведено необєктивно і упереджено, тому що звинувачується лише одна сторона конфлікту.

Сергій Свитко також вважає, що Юрій Павленко утримується під вартою незаконно і несправедливо.

Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ дізнавались також про суспільно - політичну ситуацію у Вінницькій області напередодні місцевих виборів, процес підготовки до виборів та можливі порушення чинного законодавства під час перебігу виборчої кампанії.

Іноземним спостерігачам громадські активісти повідомили про можливі варіанти підробки виборчих документів, зокрема про кричущий факт підготовки до фальсифікацій, коли  в одну із квартир будинку №131 по вулиці Пирогова у Вінниці принесли більше 600 запрошень на вибори, і  в цих  запрошеннях взагалі не були вказані номера квартир, а прізвища загадкових “мертвих душ” чітко розташовані у алфавітному порядку.

Нагадаємо, за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2015 року спостерігатимуть 600 спостерігачів ОБСЄ. Експерти місії зустрінуться з представниками держорганів, кандидатами, представниками громадськості, засобів масової інформації та міжнародного співтовариства.

У день голосування спостерігачі будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2015 року, 17:55
Оновлено: 22 жовтня 2015 року, 16:55
Переглядів: 1057

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація