21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Роздрукувати

22 жовтня  голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні на їхнє прохання. Іноземну делегацію представляли спостерігачі Гюнтер Гуггенбергер і Рюне Кастберн та перекладач Марина Павел. Участь у зустрічі взяли також  голова Правління Подільського Центру Прав Людини, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова громадської організації «Голос народу» Олена Медведенко. 

 Іноземні спостерігачі, перш за все,  цікавилися причинами конфліктної ситуації, що мала місце 6 грудня минулого року під час проведення 28 позачергової сесії обласної Ради, коли була спроба зняти з посади голову Вінницької обласної ради Сергія Свитка. Вони також цікавилися обставинами затримання та перебігом судового процесу над учасником подій 6 грудня біля приміщення обласної ради Юрієм Павленком, який більше 10 місяців знаходиться під вартою в СІЗО. Коментуючи це запитання, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив,  що, на його думку, досудове розслідування з цього питання було проведено необєктивно і упереджено, тому що звинувачується лише одна сторона конфлікту.

Сергій Свитко також вважає, що Юрій Павленко утримується під вартою незаконно і несправедливо.

Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ дізнавались також про суспільно - політичну ситуацію у Вінницькій області напередодні місцевих виборів, процес підготовки до виборів та можливі порушення чинного законодавства під час перебігу виборчої кампанії.

Іноземним спостерігачам громадські активісти повідомили про можливі варіанти підробки виборчих документів, зокрема про кричущий факт підготовки до фальсифікацій, коли  в одну із квартир будинку №131 по вулиці Пирогова у Вінниці принесли більше 600 запрошень на вибори, і  в цих  запрошеннях взагалі не були вказані номера квартир, а прізвища загадкових “мертвих душ” чітко розташовані у алфавітному порядку.

Нагадаємо, за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2015 року спостерігатимуть 600 спостерігачів ОБСЄ. Експерти місії зустрінуться з представниками держорганів, кандидатами, представниками громадськості, засобів масової інформації та міжнародного співтовариства.

У день голосування спостерігачі будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2015 року, 17:55
Оновлено: 22 жовтня 2015 року, 16:55
Переглядів: 997

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація