Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманням усіх санітарних норм

    Вінницька обласна Рада 23 липня першою в Україні провела сесійне засідання з дотриманнях усіх санітарних норм, соціальної дистанції та застосуванням засобів індивідуального захисту. До того ж обласна Рада була першою в Україні, яка провела позачергову 43 сесію в період посиленого карантину у відеорежимі 16 квітня. – На сьогоднішню сесію вп ....

  • Адаптивний карантин в Україні продовжено до 31 серпня

    Кабінет Міністрів України продовжив дію адаптивного карантину до 31 серпня 2020 року. Відповідне рішення Уряд ухвалив на засіданні 22 липня. – У залежності від епідемічної ситуації у регіоні або окремих адміністративно-територіальних одиницях – районах, встановлюється зелений, жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небе ....

  • Продовжено карантинні обмеження допуску до приміщення обласної Ради

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанов Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та від 20 травня 2020 року №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на тери ....

Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні Роздрукувати

22 жовтня  голова обласної Ради Сергій Свитко зустрівся з представниками Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ в Україні на їхнє прохання. Іноземну делегацію представляли спостерігачі Гюнтер Гуггенбергер і Рюне Кастберн та перекладач Марина Павел. Участь у зустрічі взяли також  голова Правління Подільського Центру Прав Людини, голова Громадської ради при облдержадміністрації Михайло Бардин, голова громадської організації «Голос народу» Олена Медведенко. 

 Іноземні спостерігачі, перш за все,  цікавилися причинами конфліктної ситуації, що мала місце 6 грудня минулого року під час проведення 28 позачергової сесії обласної Ради, коли була спроба зняти з посади голову Вінницької обласної ради Сергія Свитка. Вони також цікавилися обставинами затримання та перебігом судового процесу над учасником подій 6 грудня біля приміщення обласної ради Юрієм Павленком, який більше 10 місяців знаходиться під вартою в СІЗО. Коментуючи це запитання, голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив,  що, на його думку, досудове розслідування з цього питання було проведено необєктивно і упереджено, тому що звинувачується лише одна сторона конфлікту.

Сергій Свитко також вважає, що Юрій Павленко утримується під вартою незаконно і несправедливо.

Представники Спеціальної Моніторингової Місії ОБСЄ дізнавались також про суспільно - політичну ситуацію у Вінницькій області напередодні місцевих виборів, процес підготовки до виборів та можливі порушення чинного законодавства під час перебігу виборчої кампанії.

Іноземним спостерігачам громадські активісти повідомили про можливі варіанти підробки виборчих документів, зокрема про кричущий факт підготовки до фальсифікацій, коли  в одну із квартир будинку №131 по вулиці Пирогова у Вінниці принесли більше 600 запрошень на вибори, і  в цих  запрошеннях взагалі не були вказані номера квартир, а прізвища загадкових “мертвих душ” чітко розташовані у алфавітному порядку.

Нагадаємо, за місцевими виборами в Україні 25 жовтня 2015 року спостерігатимуть 600 спостерігачів ОБСЄ. Експерти місії зустрінуться з представниками держорганів, кандидатами, представниками громадськості, засобів масової інформації та міжнародного співтовариства.

У день голосування спостерігачі будуть аналізувати відкриття виборчих дільниць, процес голосування, підрахунок бюлетенів і визначення результатів.

 

Повернутись Створено: 22 жовтня 2015 року, 17:55
Оновлено: 22 жовтня 2015 року, 16:55
Переглядів: 1214

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація