24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради Анатолій Олійник бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку Роздрукувати

Голова обласної Ради Анатолій Олійник бере участь у засіданні Ради регіонального розвитку, яка 20 березня проходить під головуванням Президента України Петра Порошенка.

Згідно з порядком денним під час засідання розглядатимуть питання щодо виконання Указу Президента України від 18.03.2015 р. №150 «Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції», розбудови міжобласної дорожньої інфраструктури, детінізації регіональної економіки, ефективності використання в регіонах бюджетних коштів, програм фінансової допомоги міжнародних інституцій, реформ системи надання медичних послуг та соціального захисту населення.

«Ще півтора роки тому ситуація в країні була такою, що про перспективи розвитку ми могли лише мріяти. Проте зараз вже є підстави говорити про відновлення економіки і можливості починати перехід від тактики виживання до стратегії розвитку».  Про це йде мова на П’ятому засіданні Ради регіонального розвитку.

Засідання Ради регіонального розвитку розпочалось о 11-ій годині.

Повернутись Створено: 20 березня 2017 року, 11:50 Переглядів: 1028

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація