Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради Анатолій Олійник отримав відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» Роздрукувати

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України в обласній філармонії ім. М. Леонтовича відбулися урочистості та святковий концерт «Новий день над Україною».

Участь в заходах взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народний депутат України Олександр Домбровський, Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Магда Арсеніч, а також представники іноземних делегацій. Зокрема, Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Анджей Бентковські, заступник гетьмана Ліберецького краю Чеської Республіки Петр Тулпа, Віцемаршалек Лодзинського воєводства Республіки Польща Роберт Барила та заступник голови  Сороцького району Республіки Молдова Юрій Тодірян.

Перед присутніми виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Сьогодні ми не просто зібралися привітати один одного із цим величним державним святом. Ми намагаємось оцінити 28-річний шлях нашої незалежної України, визначити своє місце у цьому поступі. Адже святкуємо ми цю знаменну дату один день, а працюємо, аби гідно її зустріти, протягом усього року, – сказав Валерій Коровій.

Характеризуючи внесок Вінниччини у справу розбудови України, голова облдержадміністрації зазначив, що область нині є лідером серед усіх регіонів України за індексом промислового виробництва,  що, в свою чергу, дозволяє наростити експортний потенціал та збільшити індекс будівельної продукції, за яким ми  посідаємо перше місце серед областей України.

– За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів України, область посіла перше  місце за економічною ефективністю.  Окремо хочу зазначити, що традиційно Вінниччина посідає лідируючі позиції за основними показниками в аграрному секторі. Саме тут відбувається концентрація капіталу, що дозволяє динамічно збільшувати обсяги сільськогосподарського виробництва. Вінницька область – на першому місці серед регіонів України за обсягами виробництва продукції сільського господарства, – підкреслив Валерій Коровій.

Голова обдержадміністрації подякував усім вінничанам за спільну роботу та взаємну підтримку.

В ході урочистого зібрання низку вінничан відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також обласною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм грамоти Верховної Ради України отримали два депутати обласної Ради – заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та голова постійної комісії з питань, бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Обласну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» отримав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Цією відзнакою нагороджуються жителі області за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.

Після вручення нагород для всіх присутніх виступали народний ансамбль танцю «Барвінок», академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля», народний артист України Станіслав Городинський, соліст Вінницької обласної філармонії ім. М. Леонтовича Олександр Онофрійчук, зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Мрія» Бершадського районного Будинку культури, дует акордеоністів у складі Максима Яська та Володимира Дубка, солістка естрадно-духовного оркестру «Він-Бенд» Оксана Кулик, твір «Ярмарок» Остапа Вишні читав завідуючий театрального мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Дмитро Канівський.

Також, сьогодні в Центральному міському парку, за участю всіх районів області відбувся ХІІ обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля». Лейтмотивом фестивалю стала тема «Вишивана доля Вінниччини», з нагоди 10-річчя однойменної обласної культурно-мистецької акції.

Повернутись Створено: 23 серпня 2019 року, 17:37 Переглядів: 1085

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація