23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Анатолій Олійник отримав відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» Роздрукувати

З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України в обласній філармонії ім. М. Леонтовича відбулися урочистості та святковий концерт «Новий день над Україною».

Участь в заходах взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, Вінницький міський голова Сергій Моргунов, народний депутат України Олександр Домбровський, Віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Вінниці Магда Арсеніч, а також представники іноземних делегацій. Зокрема, Маршалек Сьвєнтокшиського воєводства Республіки Польща Анджей Бентковські, заступник гетьмана Ліберецького краю Чеської Республіки Петр Тулпа, Віцемаршалек Лодзинського воєводства Республіки Польща Роберт Барила та заступник голови  Сороцького району Республіки Молдова Юрій Тодірян.

Перед присутніми виступив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.

– Сьогодні ми не просто зібралися привітати один одного із цим величним державним святом. Ми намагаємось оцінити 28-річний шлях нашої незалежної України, визначити своє місце у цьому поступі. Адже святкуємо ми цю знаменну дату один день, а працюємо, аби гідно її зустріти, протягом усього року, – сказав Валерій Коровій.

Характеризуючи внесок Вінниччини у справу розбудови України, голова облдержадміністрації зазначив, що область нині є лідером серед усіх регіонів України за індексом промислового виробництва,  що, в свою чергу, дозволяє наростити експортний потенціал та збільшити індекс будівельної продукції, за яким ми  посідаємо перше місце серед областей України.

– За результатами моніторингу соціально-економічного розвитку регіонів України, область посіла перше  місце за економічною ефективністю.  Окремо хочу зазначити, що традиційно Вінниччина посідає лідируючі позиції за основними показниками в аграрному секторі. Саме тут відбувається концентрація капіталу, що дозволяє динамічно збільшувати обсяги сільськогосподарського виробництва. Вінницька область – на першому місці серед регіонів України за обсягами виробництва продукції сільського господарства, – підкреслив Валерій Коровій.

Голова обдержадміністрації подякував усім вінничанам за спільну роботу та взаємну підтримку.

В ході урочистого зібрання низку вінничан відзначено нагородами Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, а також обласною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною» та Почесними грамотами облдержадміністрації та обласної Ради.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурно-освітній розвиток регіону, активну громадську діяльність, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм грамоти Верховної Ради України отримали два депутати обласної Ради – заступник голови обласної Ради Ігор Хміль та голова постійної комісії з питань, бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур.

Обласну відзнаку «За заслуги перед Вінниччиною» отримав голова обласної Ради Анатолій Олійник.

Цією відзнакою нагороджуються жителі області за вагомий особистий внесок у розвиток Вінниччини, активну благодійну, гуманістичну і громадську діяльність.

Після вручення нагород для всіх присутніх виступали народний ансамбль танцю «Барвінок», академічний ансамбль пісні і танцю «Поділля», народний артист України Станіслав Городинський, соліст Вінницької обласної філармонії ім. М. Леонтовича Олександр Онофрійчук, зразковий аматорський ансамбль естрадного танцю «Мрія» Бершадського районного Будинку культури, дует акордеоністів у складі Максима Яська та Володимира Дубка, солістка естрадно-духовного оркестру «Він-Бенд» Оксана Кулик, твір «Ярмарок» Остапа Вишні читав завідуючий театрального мистецтва Вінницької дитячої школи мистецтв «Вишенька» Дмитро Канівський.

Також, сьогодні в Центральному міському парку, за участю всіх районів області відбувся ХІІ обласний фестиваль народної творчості «Скарби Поділля». Лейтмотивом фестивалю стала тема «Вишивана доля Вінниччини», з нагоди 10-річчя однойменної обласної культурно-мистецької акції.

Повернутись Створено: 23 серпня 2019 року, 17:37 Переглядів: 575

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація