Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та депутат Тетяна Редько провели виїзний прийом громадян у Липовці Роздрукувати

5 квітня голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з  головою постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих ЗМІ Тетяною Редько провели особистий прийом громадян в Липовецькому районі. На прийом прийшло 16 жителів територіальної громади. Зокрема, голова Вахнівської сільської ради Ганна Нагірна звернулась з проханням створити пансіонат для людей похилого віку.

Сільський голова розповіла, що в їхньому селі є приміщення нефункціонуючої лікарні, в якому вони планують відкрити пансіонат.

- Це має бути заклад не формату будинку пристарілих, а таке місце, де  підопічні зможуть вільно заходити та вільно виходити, - пояснила Ганна Нагірна. – Приміщення лікарні велике, і там можна зробити, як пансіонат для людей похилого віку, так і для дітей, які знаходяться в складних життєвих умовах. Наразі, за підтримки сільської ради та громади, в приміщенні замінили вікна, каналізацію, зробили водогін, встановили сантехніку, закупили котли та батареї. За словами сільського голови, залишилось провести ремонтні роботи в приміщенні та облаштувати його необхідним обладнанням.

Анатолій Дмитрович зауважив, що в обласній Раді буде створено відповідну комісію щодо вирішення зазначеного питання.

Крім того, на прийом прийшли представники колективу Липовецької центральної районної лікарні, зокрема, лікар-отоларинголог Віктор Восьмушко, лікар-гінеколог Валентина Царук та лікар-інфекціоніст Анатолій Гнатовський. Медики попросили, щоб в рамках медичної реформи, яка має відбутись, зберегли їхню лікарню аби жителі Липовецької територіальної громади мали змогу вчасно отримувати медичні послуги.

- Медична реформа не передбачає закриття лікарні, - наголосив голова обласної Ради. – Після реформи передбачається  припинення прямої субвенції на район, а кошти будуть виділятись на страхову медицину. Ми розуміємо, що стан медицини, який є сьогодні, не задовольняє людей і медицині потрібні зміни. Наше завдання - відпрацювати систему функціонування медичної галузі. Сьогодні ми на стадії обговорення цих рішень, тому що, насамперед,  нас має хвилювати  медична  захищеність громадян.

Для вирішення житлового питання звернувся учасник бойових дій АТО Микола Гаврилов. Чоловік отримав травми в боях під Дебальцевим. Депутат обласної Ради Тетяна Редько зауважила, що для того, аби допомогти чоловіку у вирішенні цього питання він повинен оформити всі необхідні документи.

Із колективним  зверненням до очільника обласної Ради прийшли Нападівський сільський голова Василь Щербанюк та жителі села Богданівка. Колектив звернувся з проханням підтримати їхню ініціативу об’єднатись. За словами людей, проведено низку зустрічей з громадами та громадські обговорення з питання територіального об’єднання.  Анатолій Дмитрович роз’яснив правові норми процедури об’єднання.

Житель Липовецького району Ігор Шахно звернувся з проханням допомогти облаштувати кімнату для заняття  спортом людей із обмеженими функціональними можливостями. Чоловік розповів, що такого місця громаді не вистачає, адже якщо кімнату облаштують, то там можна буде здійснювати реабілітацію  бійців АТО.

Анатолій Олійник сказав, що на розгляд Конкурсної ради 14-го Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад буде подано пропозицію про виділення додаткових коштів на фінансування проектів для потреб людей з обмеженими функціональними можливостями​.

- Якщо члени Конкурсної ради погодять запропоновану пропозицію, ви зможете подати  свій проект на обласний конкурс та отримати фінансування для придбання спортивного інвентаря, - зауважив Анатолій Олійник.

На прийом до голови обласної Ради прийшли представники села Лукашова. Селяни просили посприяти у вирішенні питання транспортного сполучення між районним центром та їхнім селом - доїздити зараз вкрай важко, автобуси ходять з великим інтервалом в часі. Також просили встановити назви населених пунктів на зупинках.

Анатолій Олійник та Тетяна Редько зазначили, що будуть клопотати перед профільними департаментами облдержадміністрації та перевізниками щодо вирішення даної проблеми.

Підбиваючи підсумки проведеного прийому громадян у Липовецькому районі, Анатолій Олійник зазначив, що проблеми, з якими звертались громадяни, стосувались не лише надання матеріальної допомоги, але й питаннь, які важливі для всієї громади.

Повернутись Створено: 5 квітня 2017 року, 18:04 Переглядів: 1066

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація