21 листопада, о 11.00 в приміщенні обласної Ради (209 кабінет) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради ознайомився із роботою Вінницького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих Роздрукувати

Сьогодні, 22 грудня, голова обласної Ради Анатолій Олійник і депутат обласної Ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення Ярослав Хребтій відвідали Вінницький учбово-виробниче підприємство Українського товариства сліпих (УТОС)» та ознайомилися із його роботою.

УТОС у Вінницькій області було створено в 1933 році. На сьогодні на підприємстві працює близько 270 працівників, з них 147 людей з вадами зору, зокрема, це інваліди дитинства, праці, війни та армії.

На нинішній час підприємство виробляє глибинні вібраційні насоси п’яти модифікацій та електрокип’ятильники, плитку електричну, сушки для взуття, які відповідають державним  вимогам якості.

Директор підприємства розповів, що у найближчій перспективі будуть виготовляти водонагрівальні ТЕНи та ТЕН «Мрія» для електроплит.

- На підприємстві є клубний заклад, де функціонують гуртки художньої самодіяльності, - розповідає директор підприємства Георгій Удовик. – Також працює медпункт, де є два лікарі-офтальмолога, терапевт та працює масажний і маніпуляційний кабінети. Діє і бібліотека для обслуговування людей із вадами зору. В цьому році було збудовано та введено в експлуатацію житловий будинок, в якому 29 квартир одно- та двокімнатних заселено сім’ями працівників підприємства.

В ході зустрічі Анатолій Олійник поспілкувався із директором ПОГ «Вінницького УВП УТОС» Георгієм Удовиком та заступником директора Костянтином Ільніцьким.

- Сьогодні люди із обмеженими можливостями роблять все, щоб про них чули і знали, - зазначив Анатолій Олійник. – Уряд демонструє свою послідовну позицію щодо питань людей з обмеженими можливостями, і показником цього є те, що уповноваженою з питань прав людей з інвалідністю призначено вінничанку  Раїсу Панасюк, яка з дитинства перебуває в інвалідному візку. Зі свого боку ми можемо допомогти в рамках обласних програм та в рамках внутрішньодержавної співпраці.

Також Анатолій Дмитрович наголосив, що це підприємство має бути збережено, адже воно дає можливість людям з вадами зору відчувати себе повноцінними членами нашого суспільства.

Повернутись Створено: 22 грудня 2016 року, 17:56 Переглядів: 779

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація