5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради підписав розпорядження про передачу в безоплатне користування транспортних засобів для використання в зоні АТО Роздрукувати

5 вересня 2014 року голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко підписав розпорядження №254 “Про передачу майна в безоплатне користування”, у відповідності до якого три автомобілі марки ГАЗ передаються в безоплатне користування Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області строком на один рік для використання у зоні бойових дій АТО.

Згідно розпорядження Вінницькій міській станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради дозволяється надати у безоплатне користування Управлінню Міністерства внутрішніх справ України у Вінницькій області строком на один рік, для використання у зоні бойових дій АТО транспортні засоби, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міст області, а саме: автомобіль ГАЗ-ЧАЗ 32214, автомобіль ГАЗ 2705, автомобіль ГАЗ-ЧАЗ 32214.

Зазначене розпорядження підписане, враховуючи клопотання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та висновок постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації. Розпорядження підлягає затвердженню на сесії обласної Ради.

Повернутись Створено: 5 вересня 2014 року, 19:08 Переглядів: 1220

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація