03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради поінформував про італійську модель управління відходами Роздрукувати

Сьогодні, 5 грудня, під час робочої наради голови облдержадміністрації Валерія Коровія з очільниками департаментів та служб регіону з актуальних питань життєдіяльності Вінниччини, голова обласної Ради Анатолій Олійник прозвітував про результати візиту вінницької делегації до міста Тревізо Італійської Республіки.

До уваги присутніх він представив відеозвіт, а також поінформував про італійську модель управління відходами.

Нагадаємо, що візит до Італії відбувся з 23 по 25 листопада в рамках реалізації спільного українсько-італійського проекту «Нарощування потенціалу та передача знань для підвищення і вдосконалення професійних навичок в галузі управління відходами у Вінницькій області». Поїздка стала можливою, завдяки перемозі Вінницької області в цьому проекті, й була профінансована італійською стороною.

Вінничани ознайомилися з роботою сміттєпереробних заводів та дізналися про моделі збору відходів в АТ «Контаріна», а також відвідали контактні центри компаній «Ecodesk» і «Ecocentre».

Протягом багатьох років компанія «Контаріна» є лідером в Європі щодо переробки твердих побутових відходів та є прикладом передових громадських організацій з точки зору послуг і результатів, працюючи з співтовариством для досягнення спільної мети – захисту навколишнього середовища.

Повернутись Створено: 5 грудня 2016 року, 11:20 Переглядів: 596

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація