Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради представив нового керівника комунального закладу «Інваспорт» Роздрукувати

Згідно з рішенням 27 чергової сесії обласної Ради від 20 грудня 2017 року №564 на посаду начальника комунального закладу «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» призначено Дмитра Лукавого. Відтак, з призначенням нового керівника колектив привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, а також начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський та вручили йому зазначене рішення обласної Ради.

– Питання модернізації та розвитку комунального закладу «Інваспорт» сьогодні є актуальним, – зазначив Анатолій Олійник. – Ми будемо робити спільні кроки, аби наблизитися в цій сфері до стандартів європейських країн.

З призначенням Дмитра Миколайовича також привітав Олександр Крученюк.

– Саме зараз треба зібрати всю волю в кулак та працювати, адже роботи є багато, – сказав Олександр Васильович – Досягнення в спорті серед людей з обмеженими можливостями на рівні області, держави та за її межами – високі. Тому наше завдання створити комфортні умови для того, аби люди з інвалідністю могли вільно займатися спортом.

Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1992р. №31 «Про комплексну програму розв’язання проблем інвалідності».

На балансі центру рахується два транспортних засоби, автомобіль ГАЗ -32213 та автомобіль вантажний спеціалізований фургон малотонажнй-В Ford TRANSIT.

Працює в комунальній установі 28 працівників.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 15:13 Переглядів: 1048

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація