23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради представив нового керівника комунального закладу «Інваспорт» Роздрукувати

Згідно з рішенням 27 чергової сесії обласної Ради від 20 грудня 2017 року №564 на посаду начальника комунального закладу «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» призначено Дмитра Лукавого. Відтак, з призначенням нового керівника колектив привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, а також начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський та вручили йому зазначене рішення обласної Ради.

– Питання модернізації та розвитку комунального закладу «Інваспорт» сьогодні є актуальним, – зазначив Анатолій Олійник. – Ми будемо робити спільні кроки, аби наблизитися в цій сфері до стандартів європейських країн.

З призначенням Дмитра Миколайовича також привітав Олександр Крученюк.

– Саме зараз треба зібрати всю волю в кулак та працювати, адже роботи є багато, – сказав Олександр Васильович – Досягнення в спорті серед людей з обмеженими можливостями на рівні області, держави та за її межами – високі. Тому наше завдання створити комфортні умови для того, аби люди з інвалідністю могли вільно займатися спортом.

Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1992р. №31 «Про комплексну програму розв’язання проблем інвалідності».

На балансі центру рахується два транспортних засоби, автомобіль ГАЗ -32213 та автомобіль вантажний спеціалізований фургон малотонажнй-В Ford TRANSIT.

Працює в комунальній установі 28 працівників.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 15:13 Переглядів: 903

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація