24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради представив нового керівника комунального закладу «Інваспорт» Роздрукувати

Згідно з рішенням 27 чергової сесії обласної Ради від 20 грудня 2017 року №564 на посаду начальника комунального закладу «Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» призначено Дмитра Лукавого. Відтак, з призначенням нового керівника колектив привітали голова обласної Ради Анатолій Олійник, депутат обласної Ради, заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, а також начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський та вручили йому зазначене рішення обласної Ради.

– Питання модернізації та розвитку комунального закладу «Інваспорт» сьогодні є актуальним, – зазначив Анатолій Олійник. – Ми будемо робити спільні кроки, аби наблизитися в цій сфері до стандартів європейських країн.

З призначенням Дмитра Миколайовича також привітав Олександр Крученюк.

– Саме зараз треба зібрати всю волю в кулак та працювати, адже роботи є багато, – сказав Олександр Васильович – Досягнення в спорті серед людей з обмеженими можливостями на рівні області, держави та за її межами – високі. Тому наше завдання створити комфортні умови для того, аби люди з інвалідністю могли вільно займатися спортом.

Вінницький регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» створено відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.1992р. №31 «Про комплексну програму розв’язання проблем інвалідності».

На балансі центру рахується два транспортних засоби, автомобіль ГАЗ -32213 та автомобіль вантажний спеціалізований фургон малотонажнй-В Ford TRANSIT.

Працює в комунальній установі 28 працівників.

Повернутись Створено: 27 грудня 2017 року, 15:13 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація