23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради привітав господарників області з професійним святом Роздрукувати

17 березня,  відбулись урочисті заходи по відзначенню професійного свята Дня працiвникiв житлово-комунального господарства i побутового обслуговування населення. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості і побутового обслуговування населення Алла Рафал, а також очільники комунальних організацій, представники та ветерани житлово-комунальної галузі Вінниччини.

– Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт, – зауважив Анатолій Олійник у своєму вітальному слові – Сподіваюся, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, благоустрою та підвищенням якості побутових послуг. Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров'я, чудового весняного настрою, віри у власні сили і, звичайно, подяки та поваги від людей!

З вітальним словом і презентацією основних результатів роботи в галузі житлово-комунального господарства у Вінницькій області за 2016 рік та перспективним планом на 2017 рік виступив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  Сергій Волков. У своєму виступі очільник Департаменту прозвітував про своєчасне та успішне виконання поставлених завдань, результати проведених ремонтних робіт та забезпечення опалювального сезону 2016-2017 року.

Керівництво обласної Ради та облдержадміністрації відзначило нагородами та Почесними грамотами кращих представників житлово-комунальної галузі Вінниччини.

Зокрема, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю Указом Президента України було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» начальнику Вінницького міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 6» Тетяні Дуднік.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 13:54 Переглядів: 716

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація