5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради привітав господарників області з професійним святом Роздрукувати

17 березня,  відбулись урочисті заходи по відзначенню професійного свята Дня працiвникiв житлово-комунального господарства i побутового обслуговування населення. Участь в урочистостях взяли голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова облдержадміністрації Валерій Коровій, заступник голови облдержадміністрації Василь Броварник, директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков, голова обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства, місцевої промисловості і побутового обслуговування населення Алла Рафал, а також очільники комунальних організацій, представники та ветерани житлово-комунальної галузі Вінниччини.

– Від вашого ставлення до справи великою мірою залежать працездатність людей, їх настрій, атмосфера в суспільстві, затишок і комфорт, – зауважив Анатолій Олійник у своєму вітальному слові – Сподіваюся, що ви й надалі з відчуттям відповідальності будете працювати над поліпшенням умов життя населення, благоустрою та підвищенням якості побутових послуг. Прийміть у цей святковий день слова щирої вдячності за вашу самовіддану працю і найщиріші побажання доброго здоров'я, чудового весняного настрою, віри у власні сили і, звичайно, подяки та поваги від людей!

З вітальним словом і презентацією основних результатів роботи в галузі житлово-комунального господарства у Вінницькій області за 2016 рік та перспективним планом на 2017 рік виступив директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації  Сергій Волков. У своєму виступі очільник Департаменту прозвітував про своєчасне та успішне виконання поставлених завдань, результати проведених ремонтних робіт та забезпечення опалювального сезону 2016-2017 року.

Керівництво обласної Ради та облдержадміністрації відзначило нагородами та Почесними грамотами кращих представників житлово-комунальної галузі Вінниччини.

Зокрема, за значний особистий внесок у соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, зразкове виконання службового обов’язку та багаторічну сумлінну працю Указом Президента України було присвоєно почесне звання «Заслужений працівник сфери послуг України» начальнику Вінницького міського комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора № 6» Тетяні Дуднік.

Повернутись Створено: 17 березня 2017 року, 13:54 Переглядів: 861

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація