Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

  • Розпочато громадське обговорення Стратегії 2027

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проєкту рішення «Про Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року», внесеного облдержадміністрацією на розгляд сесії обласної Ради. Пропозиції до зазначеного проєкту рішення просимо вносити на адресу обласної Ради до 13 б ....

Голова обласної Ради привітав із професійним святом рятувальників області Роздрукувати

12 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святкових заходах, приурочених до Дня рятівника, що відбулися в  обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

Це свято об`єднало людей мужніх професій – у святковій залі зібралися пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги.

Сергій Татусяк привітав ветеранів і працівників цивільного захисту з професійним святом і побажав їм успіхів у складній, сповненій труднощами і неспокоєм службі.

-По першому сигналу про небезпеку ви негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити  стихію, врятувати життя людей. Рятування людей — це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на допомогу громадянам, визволяючи їх з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі. З вашою допомогою лише цього року врятовано життя десятків наших земляків,- звернувся до рятівників очільник  обласної Ради.

При цьому Сергій Татусяк  зазначив, що нині з метою захисту життя та здоров’я населення, навколишнього природного середовища, удосконалення протипожежної безпеки та створення належних умов діяльності служб цивільного захисту в області  була прийнята Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки, якою передбачено поетапне виділення коштів з обласного бюджету на фінансування невідкладних заходів з пожежної безпеки. 

В урочистостях взяв також участь заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:47 Переглядів: 1160

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація