Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради привітав із професійним святом рятувальників області Роздрукувати

12 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святкових заходах, приурочених до Дня рятівника, що відбулися в  обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

Це свято об`єднало людей мужніх професій – у святковій залі зібралися пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги.

Сергій Татусяк привітав ветеранів і працівників цивільного захисту з професійним святом і побажав їм успіхів у складній, сповненій труднощами і неспокоєм службі.

-По першому сигналу про небезпеку ви негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити  стихію, врятувати життя людей. Рятування людей — це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на допомогу громадянам, визволяючи їх з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі. З вашою допомогою лише цього року врятовано життя десятків наших земляків,- звернувся до рятівників очільник  обласної Ради.

При цьому Сергій Татусяк  зазначив, що нині з метою захисту життя та здоров’я населення, навколишнього природного середовища, удосконалення протипожежної безпеки та створення належних умов діяльності служб цивільного захисту в області  була прийнята Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки, якою передбачено поетапне виділення коштів з обласного бюджету на фінансування невідкладних заходів з пожежної безпеки. 

В урочистостях взяв також участь заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:47 Переглядів: 1200

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація