Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради привітав із професійним святом рятувальників області Роздрукувати

12 вересня голова обласної Ради Сергій Татусяк взяв участь у святкових заходах, приурочених до Дня рятівника, що відбулися в  обласному українському академічному музично-драматичному театрі ім. М.Садовського.

Це свято об`єднало людей мужніх професій – у святковій залі зібралися пожежники, працівники аварійно-рятувальних формувань і служб, які несуть відповідальність за вирішення питань загальнодержавної ваги.

Сергій Татусяк привітав ветеранів і працівників цивільного захисту з професійним святом і побажав їм успіхів у складній, сповненій труднощами і неспокоєм службі.

-По першому сигналу про небезпеку ви негайно відправляються туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити  стихію, врятувати життя людей. Рятування людей — це найблагородніша з усіх справ на землі, адже йти на допомогу громадянам, визволяючи їх з біди та ризикуючи власним життям, можна тільки за велінням душі. З вашою допомогою лише цього року врятовано життя десятків наших земляків,- звернувся до рятівників очільник  обласної Ради.

При цьому Сергій Татусяк  зазначив, що нині з метою захисту життя та здоров’я населення, навколишнього природного середовища, удосконалення протипожежної безпеки та створення належних умов діяльності служб цивільного захисту в області  була прийнята Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів пожежної охорони у Вінницькій області на 2011-2015 роки, якою передбачено поетапне виділення коштів з обласного бюджету на фінансування невідкладних заходів з пожежної безпеки. 

В урочистостях взяв також участь заступник голови облдержадміністрації Валентин Поліщук.

Повернутись Створено: 13 вересня 2013 року, 15:47 Переглядів: 1115

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація