29 жовтня о 9.30 в приміщенні обласної Ради (4 поверх)  засідання постійної комісії з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 10.00 у сесійній залі обласної Ради (2 поверх) відбудуться засідання 13 чергової сесії й постійної комісії з питань агропромислового розвитку та земельних відносин

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Голова обласної Ради привітав лісівників з професійним святом Роздрукувати

Напередодні Дня працівника лісу голова обласної Ради Вячеслав Соколовий привітав з професійним святом колектив комунального підприємства «Віноблагроліс».

- День працівника лісу — не просто ваше професійне свято. Це  своєрідний іспит совісті, який має скласти наше суспільство у своєму ставленні до рідної природи та до лісу, - звернувся до присутніх Вячеслав Соколовий. -  У лісових справах не може бути байдужості. Праця  лісівників – благородна, вона потребує знань, хисту та відданості. Цю професію обирають люди, які безмежно люблять природу, які живуть із почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі та її багатства.

Голова обласної Ради звернув увагу на те, що значення збереження лісу має не тільки економічну складову. Питання екології у нинішніх умовах є одним із пріоритетних.

Директор підприємства Анатолій Іванець розповів про роботу підприємства, а також зазначив, що керівництво і працівники докладають максимальні зусилля, щоб підприємство розвивалося, отримувало прибутки і впевнено себе почувало в умовах економічної конкуренції.

Привітав лісівників з професійним святом начальник Управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Сергій Кушнір.

З нагоди професійного свята кращих працівників підприємства, а також колективи дочірніх підприємств відзначили Почесними грамотами Вінницької обласної Ради та облдержадміністрації. Ветеранам підприємства вручили подяки.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 17 вересня 2021 року, 13:55 Переглядів: 347

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація