Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради привітав новопризначених керівників об’єктів спільної комунальної власності Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з Андрієм Ковенком та Петром Гордійчуком – керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Під час спілкування він привітав їх із затвердженням на посаду, побажавши успіхів та результативної діяльності.

– Сьогодні, відповідно до рішення 33 сесії обласної Ради 7 скликання від 15 червня № 647, маю честь привітати Вас із затвердженням на посаду директора комунальної організації „Спорткомплекс „Здоров’я”, – звернувся до Андрія Ковенка Анатолій Дмитрович. – Законодавство передбачає безстроковий контракт на цій посаді, але зобов’язує до високої відповідальності. Зичимо успіхів і чекаємо пропозицій щодо покращення результатів у роботі.

Новопризначеного директора також привітали присутні – заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин і начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, побажавши бути хорошим керівником колективу і гарним господарником.

– Хочеться, щоб досягнень у вашій діяльності було завжди більше, аніж невдач, а ми зі своєї сторони завжди готові допомагати і сприяти у всіх добрих починаннях, – зазначив у вітанні Олександр Крученюк.

Також Анатолій Олійник привітав із призначенням Петра Гордійчука на посаду директора комунального підприємства „Вінницький обласний молодіжний центр праці” і укладення з ним контракту терміном на 3 роки.

– Ми вдячні за ту роботу, яку Ви проводите. Сподіваюся, що ці роки будуть плідними і стануть певним етапом у покращенні діяльності, – підкреслив голова обласної Ради, вітаючи Петра Петровича. Вручивши контракт, Анатолій Дмитрович побажав керівнику успіхів, розуміння й підтримки колег у забезпеченні високоприбуткової діяльності очолюваного ним підприємства.

 

Повернутись Створено: 21 червня 2018 року, 16:21 Переглядів: 744

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація