Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради привітав новопризначених керівників об’єктів спільної комунальної власності Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з Андрієм Ковенком та Петром Гордійчуком – керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Під час спілкування він привітав їх із затвердженням на посаду, побажавши успіхів та результативної діяльності.

– Сьогодні, відповідно до рішення 33 сесії обласної Ради 7 скликання від 15 червня № 647, маю честь привітати Вас із затвердженням на посаду директора комунальної організації „Спорткомплекс „Здоров’я”, – звернувся до Андрія Ковенка Анатолій Дмитрович. – Законодавство передбачає безстроковий контракт на цій посаді, але зобов’язує до високої відповідальності. Зичимо успіхів і чекаємо пропозицій щодо покращення результатів у роботі.

Новопризначеного директора також привітали присутні – заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин і начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, побажавши бути хорошим керівником колективу і гарним господарником.

– Хочеться, щоб досягнень у вашій діяльності було завжди більше, аніж невдач, а ми зі своєї сторони завжди готові допомагати і сприяти у всіх добрих починаннях, – зазначив у вітанні Олександр Крученюк.

Також Анатолій Олійник привітав із призначенням Петра Гордійчука на посаду директора комунального підприємства „Вінницький обласний молодіжний центр праці” і укладення з ним контракту терміном на 3 роки.

– Ми вдячні за ту роботу, яку Ви проводите. Сподіваюся, що ці роки будуть плідними і стануть певним етапом у покращенні діяльності, – підкреслив голова обласної Ради, вітаючи Петра Петровича. Вручивши контракт, Анатолій Дмитрович побажав керівнику успіхів, розуміння й підтримки колег у забезпеченні високоприбуткової діяльності очолюваного ним підприємства.

 

Повернутись Створено: 21 червня 2018 року, 16:21 Переглядів: 635

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація