Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради привітав новопризначених керівників об’єктів спільної комунальної власності Роздрукувати

21 червня голова обласної Ради Анатолій Олійник провів зустріч з Андрієм Ковенком та Петром Гордійчуком – керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області. Під час спілкування він привітав їх із затвердженням на посаду, побажавши успіхів та результативної діяльності.

– Сьогодні, відповідно до рішення 33 сесії обласної Ради 7 скликання від 15 червня № 647, маю честь привітати Вас із затвердженням на посаду директора комунальної організації „Спорткомплекс „Здоров’я”, – звернувся до Андрія Ковенка Анатолій Дмитрович. – Законодавство передбачає безстроковий контракт на цій посаді, але зобов’язує до високої відповідальності. Зичимо успіхів і чекаємо пропозицій щодо покращення результатів у роботі.

Новопризначеного директора також привітали присутні – заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Василь Федоришин і начальник управління фізичної культури та спорту Сергій Чернявський, побажавши бути хорошим керівником колективу і гарним господарником.

– Хочеться, щоб досягнень у вашій діяльності було завжди більше, аніж невдач, а ми зі своєї сторони завжди готові допомагати і сприяти у всіх добрих починаннях, – зазначив у вітанні Олександр Крученюк.

Також Анатолій Олійник привітав із призначенням Петра Гордійчука на посаду директора комунального підприємства „Вінницький обласний молодіжний центр праці” і укладення з ним контракту терміном на 3 роки.

– Ми вдячні за ту роботу, яку Ви проводите. Сподіваюся, що ці роки будуть плідними і стануть певним етапом у покращенні діяльності, – підкреслив голова обласної Ради, вітаючи Петра Петровича. Вручивши контракт, Анатолій Дмитрович побажав керівнику успіхів, розуміння й підтримки колег у забезпеченні високоприбуткової діяльності очолюваного ним підприємства.

 

Повернутись Створено: 21 червня 2018 року, 16:21 Переглядів: 668

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація