23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради привітав ветеранів з 72-ю річницею Перемоги над фашизмом Роздрукувати

9 травня, з нагоди 72-ї річниці Перемоги над фашизмом, голова обласної Ради Анатолій Олійник разом з головою облдержадміністрації Валерієм Коровієм та Вінницьким міським головою Сергієм Моргуновим привітали ветеранів, що перебувають на реабілітації у Вінницькому обласному клінічному госпіталі ветеранів війни. Головний лікар закладу Валерій Бабійчук повідомив, що завдяки клопотанню облдержадміністрації, обласної Ради, госпіталь є найкращим серед подібних госпіталів України за технічним оснащенням. Представники обласної влади подарували госпіталю апарат ударно-хвильової терапії вартістю 1 млн 250 тис грн. А міська влада – ноутбук.
- Від імені депутатів обласної Ради в День великої Перемоги, в Дні примирення і пам’яті по жертвам Другої світової війни, маю честь передати вітання та побажання здоров’я, - сказав Анатолій Дмитрович. – Незважаючи, що українському народу вчергове доводиться захищати свою державу, ми сьогодні, як ніколи, маємо бути єдині. Сьогодні кращі сини і доньки захищають країну і для них є прикладом старше покоління, яке віддавали життя, боронячи свою землю на шляху до міцної держави.
У своєму слові голова Вінницької обласної організації ветеранів України Леонід Копецький закликав пам’ятати усіх героїв і тих, чиї імена викарбувані на пам’ятниках, і тих, хто сьогодні живий і продовжує передавати живу історію нащадкам.
– Також хочу привітати 11 тисяч жінок-вдів, які живуть на Вінниччині, - зазначив Леонід Францович. - Вони і дітей виховували, і працювали, і лопатою копали наші ниви, і самі в борону запрягалися – все робили, аби Перемога стала ближчою. Також хочу нагадати, що у Хмільницькому районі в кожному селі поряд з пам’ятником загиблим селянам вже стоїть пам’ятник Вдові, Жінці, Матері. І такі пам’ятники потрібно ставити по всій області.
Урочистості продовжились святковим концертом, а керівництво області та міста поїхали до приміщенні Вінницької міської ради, у в холі якої привітало вінницьких ветеранів. Захисникам вручили Почесні грамоти Вінницької облдержадміністраціЇ. обласної Ради та міської ради і грошові премії. В урочистій церемонії нагородження та святковому привітанні окрім ветеранів взяли участь рідні та близькі захисників.
- На жаль, вся історія людства – це історія воєн, - сказав у своєму слові голова обласної Ради Анатолій Олійник. - Але за масштабами Друга світова війна була найбільш руйнівною з найбільшою кількістю жертв. Без перебільшення, українські воїни відіграли у перемозі чи не найвирішальнішу роль. Велич українського воїна формувалася століттями, і як би хто не намагався переписувати історію, це марна річ. Ми прагнемо бути вільними на своїй Богом даній землі. Бажаю ветеранам здоров’я, достатку і найголовніше – миру.
- Ми живемо в непростий час, але з особливим відчуттям ми сприймаємо цей святковий день, - зазначив голова Вінницької ОДА Валерій Коровій. - Нині молоді люди боронять українську державу, і ви, ветерани, є для них легендами, позитивним прикладом, на який потрібно рівнятися і рухатись вперед. Потрібно робити все для того, щоб створити нову європейську демократичну Україну, якою пишатимуться наші діти.
- Сьогодні 72 річниця завершення, мабуть, найтрагічнішої сторінки історії людства – Світової війни, у якій загинули мільйони людей, – сказав Вінницький міський голова Сергій Моргунов. - Найбільше потерпали Україна, Білорусь і Польща. Сьогодні в світовій історіографії ці країни називаються «кривавими землями», де загинуло багато мирного населення, знищувалися села, містечка, міста. Але ми вистояли, показали, що своїм патріотизмом, героїзмом, єдністю можна перемогти будь-якого ворога. Ви показали приклад молодим хлопцям і дівчатам, які три роки боронять нашу рідну українську землю на Сході від окупанта. Тож, я хочу подякувати ветеранам за те, що вони зробили для України, для відродження сіл та містечок, для того, щоб у нас була українська незалежна держава, за збереження культури, історії.
Після привітання ветеранів-вінничан відбулась урочиста хода та покладання квітів до Меморіалу Слави і Пам’ятного знаку на честь Небесної Сотні та Героїв АТО.
За офіційною статистикою Мінсоцполітики, загальна кількість ветеранів війни в Україні – 1 млн 230 тис осіб. З них: 811 тисяч ветеранів Другої світової війни, пенсіонерів–учасників інших бойових дій, 200 тисяч учасників бойових дій Збройних сил 2014-2017 років, ветерани з Нацгвардії, МВС, СБУ, прикордонники, ДСНС, а також “афганці” та ветерани інших воєн.

 

 

 

Повернутись Створено: 9 травня 2017 року, 14:13 Переглядів: 675

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація