14 листопада о 10.00 в приміщенні обласної Ради (каб.209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм. 16 листопада о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання постійної комісії з питань учасників АТО, бойових дій, Революції гідності, волонтерського руху та зв’язків з громадскістю.

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 2020 рік має стати ключовим для процесу децентралізації в Україні

    Делегація Вінницької області взяла участь у засіданні Ради регіонального розвитку. До її складу увійшло близько 70 осіб – це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу та підприємництва, депутати рад різних рівнів та журналісти. Серед них депутати обласної Ради – Лариса Білозір, Людмила Станіславенко, Ми ....

  • Розпочато громадське обговорення проектів рішень

    Вінницька обласна Рада оголошує проведення громадського обговорення проектів рішень «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2019 рік» та «Про обласний бюджет на 2019 рік», внесеного обласною державною адміністрацією на розгляд позачергової сесії обласної Ради. Ознайомитись з проектами рішень ....

  • Штрафи за сміття збільшаться у десятки разів

    В рамках XIV Міжнародного конгресу «Інституційні та технічні аспекти реформування житлово-комунального господарства-2018» та XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «КомунТех-2018» пройшло засідання круглого столу «Сфера управління побутовими відходами – європейський шлях розвитку». Від Вінницької обласно ....

Голова обласної Ради привітав з професійним святом працівників Вінницької міської ради Роздрукувати

Сьогодні, 7 грудня, в День місцевого самоврядування голова обласної Ради Анатолій Олійник з професійним святом привітав колег Вінницької міської ради. Також самоврядців прийшов привітати начальник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк.  

– Традиції місцевого самоврядування корінням далеко входять в історію державотворення, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Орієнтирами для конструктивної побудови самоврядування всіх держав сьогодні є два ключових документи – це Всесвітня Декларація місцевого самоврядування і Європейська Хартія місцевого самоврядування. Виступаючи, Анатолій Дмитрович зауважив, що на кожній території місцеве самоврядування здійснюється по-різному та має свої особливості, але якщо взяти, у відповідності з Європейською Хартією, то самоврядні органи мають спільні ознаки – це комплекс справ, обов’язків і, найголовніше, спроможність місцевих органів влади, місцевого самоврядування вирішувати нагальні проблеми тієї чи іншої території.

– Місто Вінниця, як ніяке інше, спроможне та перспективне місто, адже тут працюють справді фахові, висококласні працівники, які перетворюють наше місто в мальовниче та комфортне для життя, – сказав Анатолій Олійник. – В масштабах області теж робиться багато важливих справ, є й багато проблем, особливо в селах, але незважаючи на труднощі, що виникають в процесі вирішення проблем, ми залишаємося найкращими в Україні.

У рамках урочистого зібрання кращим працівникам Вінницької міської ради та структурних підрозділів вручили Почесні грамоти та нагороди.           

Повернутись Створено: 7 грудня 2017 року, 14:46
Оновлено: 7 грудня 2017 року, 15:51
Переглядів: 533

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація