23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради привітав з професійним святом працівників Вінницької міської ради Роздрукувати

Сьогодні, 7 грудня, в День місцевого самоврядування голова обласної Ради Анатолій Олійник з професійним святом привітав колег Вінницької міської ради. Також самоврядців прийшов привітати начальник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк.  

– Традиції місцевого самоврядування корінням далеко входять в історію державотворення, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Орієнтирами для конструктивної побудови самоврядування всіх держав сьогодні є два ключових документи – це Всесвітня Декларація місцевого самоврядування і Європейська Хартія місцевого самоврядування. Виступаючи, Анатолій Дмитрович зауважив, що на кожній території місцеве самоврядування здійснюється по-різному та має свої особливості, але якщо взяти, у відповідності з Європейською Хартією, то самоврядні органи мають спільні ознаки – це комплекс справ, обов’язків і, найголовніше, спроможність місцевих органів влади, місцевого самоврядування вирішувати нагальні проблеми тієї чи іншої території.

– Місто Вінниця, як ніяке інше, спроможне та перспективне місто, адже тут працюють справді фахові, висококласні працівники, які перетворюють наше місто в мальовниче та комфортне для життя, – сказав Анатолій Олійник. – В масштабах області теж робиться багато важливих справ, є й багато проблем, особливо в селах, але незважаючи на труднощі, що виникають в процесі вирішення проблем, ми залишаємося найкращими в Україні.

У рамках урочистого зібрання кращим працівникам Вінницької міської ради та структурних підрозділів вручили Почесні грамоти та нагороди.           

Повернутись Створено: 7 грудня 2017 року, 14:46
Оновлено: 7 грудня 2017 року, 15:51
Переглядів: 766

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація