5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради привітав з професійним святом працівників Вінницької міської ради Роздрукувати

Сьогодні, 7 грудня, в День місцевого самоврядування голова обласної Ради Анатолій Олійник з професійним святом привітав колег Вінницької міської ради. Також самоврядців прийшов привітати начальник Управління Служби безпеки України у Вінницькій області Володимир Пахнюк.  

– Традиції місцевого самоврядування корінням далеко входять в історію державотворення, – сказав у вітальному слові Анатолій Олійник. – Орієнтирами для конструктивної побудови самоврядування всіх держав сьогодні є два ключових документи – це Всесвітня Декларація місцевого самоврядування і Європейська Хартія місцевого самоврядування. Виступаючи, Анатолій Дмитрович зауважив, що на кожній території місцеве самоврядування здійснюється по-різному та має свої особливості, але якщо взяти, у відповідності з Європейською Хартією, то самоврядні органи мають спільні ознаки – це комплекс справ, обов’язків і, найголовніше, спроможність місцевих органів влади, місцевого самоврядування вирішувати нагальні проблеми тієї чи іншої території.

– Місто Вінниця, як ніяке інше, спроможне та перспективне місто, адже тут працюють справді фахові, висококласні працівники, які перетворюють наше місто в мальовниче та комфортне для життя, – сказав Анатолій Олійник. – В масштабах області теж робиться багато важливих справ, є й багато проблем, особливо в селах, але незважаючи на труднощі, що виникають в процесі вирішення проблем, ми залишаємося найкращими в Україні.

У рамках урочистого зібрання кращим працівникам Вінницької міської ради та структурних підрозділів вручили Почесні грамоти та нагороди.           

Повернутись Створено: 7 грудня 2017 року, 14:46
Оновлено: 7 грудня 2017 року, 15:51
Переглядів: 854

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація