03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради пропонує внести зміни до Положення про проведення обласного конкурсу на звання "Людина року" Роздрукувати

Голова обласної Ради Сергій Свитко спрямував лист голові обласної держаної адміністрації з пропозицією внести зміни до Положення про проведення обласного конкурсу на звання „Людина року”, затвердженого розпорядженням голови облдержадміністрації від 3 липня 2008 року № 246, додавши до 24 існуючих - номінацію «Герої Майдану».

 

В цій номінації пропонується нагороджувати вінничани, які загинули під час революції Гідності.

 

Довідка:Список загиблих вінничан внаслідок подій на Грушевського

 

Брезденюк Валерій, 50 років, м. Жмеринка Вінницької області, український підприємець, художник у техніці ебру (малюнки на воді), 2013 року увійшов до фіналу конкурсу «Україна має талант», мав комп'ютерний клуб у Жмеринці. За кілька місяців до загибелі увійшов до жмеринського осередку партії УДАР. Вбитий пострілом у спину в ніч проти 19 лютого 2014 року на Майдані.

Полянський Леонід, 38 років, з Києва, родом з Вінниччини.  Рідні розповідають, що він був життєрадісним чоловіком і не міг стояти осторонь беззаконня, що відбувається в Україні - тому і ходив на Майдан. У нього залишились діти від двох шлюбів. В останні роки жив і працював у Києві, але похорон відбувся у Жмеринці, звідки родом.

Шимко Максим, 33 роки, з Вінниці. Загинув 20 лютого 2014. Останній запис, який чоловік залишив на своїй сторінці у «ВКонтакте» 18 лютого – «За Україну!!!!!!!!!!!!! Всі хто може їдьте в Київ !!!» Був учасником клубу історичної реконструкції «Білий вовк».

Повернутись Створено: 12 серпня 2014 року, 19:07 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація