23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

29 травня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян, в межах якого було розглянуто понад 30 звернень і заяв громадян, серед яких 2 колективні.

Більшість питань, з якими звернулися громадяни стосувалися проблем оформлення земельних ділянок та права власності, судових спорів, вшанування воїнів Другої світової війни, забезпечення житлом, скарг на працівників органів влади та комунальних закладів, працевлаштування та особистих питань.

Серед найактуальніших було колективне звернення працівників Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об’єднання “Фтизіатрія”. Представники об’єднання скаржаться на головного лікаря туберкульозного диспансеру Олександра Служивого, колишнього  головного лікаря Томашпільської районної лікарні, який на їхню думку, запровадив авторитарні методи управління в закладі, здійснює тиск на лікарів. Вони розповіли про факти причетності керівника до відправки людей на Антимайдан у Київ та інші дії, які на їхню думку є неприйнятними. Автори звернення просять керівництво області врахувати думку колективу, розглянути питання відставки Олександра Служивого та призначення фахового керівника. Працівники повідомили також, що головний лікар написав заяву про відставку, однак він зробив це, перебуваючи на лікарняному, тому вона не має законної сили.

Голова обласної Ради Сергій Свитко звернувся до присутніх:

- Я поінформований про проблеми в сфері лікування хворих на туберкульоз. В Україні оголошена епідемія на цю хворобу, тому, вкрай важливо ефективно діяти для подолання цієї недуги. Ми вивчимо поставлене працівниками об’єднання питання. Думаю вирішимо його на користь працівників закладу і територіальної громади, - сказав Сергій Свитко.

На інші питання, з якими громадяни звернулися до обласної Ради, Сергій Свитко пообіцяв реагувати у межах чинного законодавства.

 

Повернутись Створено: 29 травня 2014 року, 18:30 Переглядів: 867

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація