5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

30 вересня голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. В межах прийому було розглянуто 28 звернень жителів Вінницької області, серед яких 4 колективні.

Зокрема, до очільника обласної Ради звернувся мешканець міста Бершадь Віктор Коваленко (батько загиблого у зоні АТО військовослужбовця Юрія Коваленка) щодо свавілля правоохоронних органів у Бершаді і відсутності з їхнього боку належного реагування на його звернення. Він домагається покарання осіб, які звіряче побили його із сином кілька років тому, наслідком чого стали тяжкі тілесні ушкодження і подальше лікування. Натомість, правоохоронці міста і району затягують розслідування цього злочину та бездіють за словами Віктора Коваленка, який до речі, є ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС і інвалідом ІІ групи.

Голова обласної Ради Сергій Свитко запевнив Віктора Коваленка у тому, що звернеться в правоохоронні органи із вимогою дати належну оцінку діям правоохоронців і провести об’єктивне розслідування цієї справи. Крім того, Сергій Свитко вислухав прохання представників громадської організації “Батьки вбитих дітей” про розслідування кримінальних справ щодо вбивств членів їхніх родин. Варто зазначити, що очільник обласної Ради раніше звернувся з листами до Президента України Петра Порошенка, Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка і Голови Верховної Ради України Олександра Турчинова щодо сприяння членам організації у вирішенні цього питання, компенсації завданої їм моральної і матеріальної шкоди.

Також голова обласної Ради розглянув колективні звернення громадян щодо приватизації гуртожитку об’єднання “Фтизіатрія” і гуртожитку по вул. Скалецького 31 у м. Вінниці, скарги членів спілки співвласників майна села Вінницькі Хутори Вінницького району та ряд інших звернень громадян, які стосувалися різних питань. Сергій Свитко у межах своєї компетенції, звернеться із зазначених питань у відповідні органи влади з проханням їхнього вирішення. Найчастіше мешканці Вінниччини скаржилися на бездіяльність правоохоронних органів області, зверталися по матеріальну допомогу, з проханнями сприяння у вирішенні земельних питань, забезпечення житлом та працевлаштуванням.  

Повернутись Створено: 1 жовтня 2014 року, 13:08 Переглядів: 999

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація