03 червня о 10.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться онлайн-засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінанасів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

27 жовтня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян в межах якого було розглянуто 11 звернень, серед яких одне колективне, а інші - з різних питань життєдіяльності мешканців Вінницької області.

Під час прийому громадян очільник обласної Ради розглянув питання, які хвилюють жителів області. Зокрема, було розглянуто проблеми забезпечення житлом, надання матеріальної допомоги для соціально незахищених громадян, можливості отримання земельних ділянок, працевлаштування молодих спеціалістів тощо.

Із колективним зверненням на ім’я Сергія Свитка звернулися родичі: матері і дружини українських військових-вінничан, які залишаються заблокованими на 32 блокпосту (траса Бахмутка-Сміле) в Луганській області, з проханням про допомогу їхнім близьким. Родичі солдат стверджують, що бійці тривалий час перебувають у оточенні без належного постачання продовольством і водою, під регулярними обстрілами російських терористів. Становище українських воїнів критичне, тому їхні родичі просять надання їм належної військової і продовольчої підтримки, а в підсумку - їхнього відкликання із зони бойових дій. Нещодавно, доведені до відчаю, зазначені громадяни вдалися до акцій протесту в обласному центрі, щоб привернути увагу влади і громадськості до цього питання.

Голова обласної Ради Сергій Свитко зазначив, що звернеться до Міністра оборони України Степана Полторака з проханням негайно втрутитися у цю проблему з метою її вирішення на користь українських військових, які перебувають у скрутному становищі, несучи військову службу на 32-му блокпосту в Луганській області.

Повернутись Створено: 27 жовтня 2014 року, 17:16 Переглядів: 1002

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація