23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. Розглянуто 20 звернень жителів Вінницької області, що стосуються різних сфер їх життєдіяльності.

До керівника обласної Ради звернулися із колективним листом представники територіальних громад і голови сільських рад Липовецького району, зокрема селища Турбова, з проханням допомогти у збереженні Турбівської лікарні. Люди скаржаться, що під різними приводами лікарню, яка існує понад 100 років і обслуговує 19 населених пунктів, намагаються закрити, перетворивши на філію. Такий крок, на думку громадян, поставить під загрозу життя і здоров’я не тільки турбівчан, а й мешканців сусідніх сіл. Заявники вимагають зберегти статус Турбівської лікарні і не допустити її закриття.

Сергій Свитко наголосив, що підтримує справедливі вимоги людей і сприятиме у їх задоволенні, а також звернеться до Міністерства охорони здоров’я з проханням втрутитись у цю проблему і вжити заходів з метою збереження лікарні.

Інше звернення стосувалося виділення земельних ділянок у с. Агрономічне Вінницького району. Жителі села Агрономічне, інтереси яких представляла депутат сільської ради Абдурашитова Тетяна Миколаївна, скаржаться на непрозорі схеми надання земельних ділянок. Зокрема, вони стверджують, що значна кількість землі у центрі і навколо села пустує, занедбується, частина землі виділяється невідомим у селі особам. В той же час, близько 300 чоловік – жителів села, написали заяви на отримання землі для різноманітних потреб, однак їхні клопотання не розглядаються у сільській раді. Голова обласної Ради пообіцяв скерувати звернення до управління земельних ресурсів і голови сільської ради щодо роз’яснення статусу земельних ділянок, про які йде мова у зверненні.

Актуальним і кричущим стало звернення жительки с. Сапіжанка Шаргородського району Кісар Марії Григорівни щодо обвалів житлових будинків, що розташовані по вул. Дзержинського. Багатодітна сім’я Марії Григорівни проживає у аварійному будинку, який знаходиться під загрозою знищення. Кілька таких обвалів у селі вже трапилося, внаслідок чого було зруйновано будинки і постраждали люди. Місцева влада вирішенням цього питання не займається. Родина Кісар просить привернути увагу до цієї проблеми і допомогти переселитися в інший будинок, адже під загрозою життя і здоров’я семи членів сім’ї. Cергій Свитко пообіцяв у терміновому порядку спільно з виконавчими структурами обласної державної адміністрації розв’язати критичну ситуацію, що склалася.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі – це проблеми земельних спорів, сприяння працевлаштуванню, надання матеріальної допомоги, незаконне будівництво, дотримання прав і свобод громадян, потребують вивчення і поетапного вирішення.  

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 18:39 Переглядів: 863

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація