Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. Розглянуто 20 звернень жителів Вінницької області, що стосуються різних сфер їх життєдіяльності.

До керівника обласної Ради звернулися із колективним листом представники територіальних громад і голови сільських рад Липовецького району, зокрема селища Турбова, з проханням допомогти у збереженні Турбівської лікарні. Люди скаржаться, що під різними приводами лікарню, яка існує понад 100 років і обслуговує 19 населених пунктів, намагаються закрити, перетворивши на філію. Такий крок, на думку громадян, поставить під загрозу життя і здоров’я не тільки турбівчан, а й мешканців сусідніх сіл. Заявники вимагають зберегти статус Турбівської лікарні і не допустити її закриття.

Сергій Свитко наголосив, що підтримує справедливі вимоги людей і сприятиме у їх задоволенні, а також звернеться до Міністерства охорони здоров’я з проханням втрутитись у цю проблему і вжити заходів з метою збереження лікарні.

Інше звернення стосувалося виділення земельних ділянок у с. Агрономічне Вінницького району. Жителі села Агрономічне, інтереси яких представляла депутат сільської ради Абдурашитова Тетяна Миколаївна, скаржаться на непрозорі схеми надання земельних ділянок. Зокрема, вони стверджують, що значна кількість землі у центрі і навколо села пустує, занедбується, частина землі виділяється невідомим у селі особам. В той же час, близько 300 чоловік – жителів села, написали заяви на отримання землі для різноманітних потреб, однак їхні клопотання не розглядаються у сільській раді. Голова обласної Ради пообіцяв скерувати звернення до управління земельних ресурсів і голови сільської ради щодо роз’яснення статусу земельних ділянок, про які йде мова у зверненні.

Актуальним і кричущим стало звернення жительки с. Сапіжанка Шаргородського району Кісар Марії Григорівни щодо обвалів житлових будинків, що розташовані по вул. Дзержинського. Багатодітна сім’я Марії Григорівни проживає у аварійному будинку, який знаходиться під загрозою знищення. Кілька таких обвалів у селі вже трапилося, внаслідок чого було зруйновано будинки і постраждали люди. Місцева влада вирішенням цього питання не займається. Родина Кісар просить привернути увагу до цієї проблеми і допомогти переселитися в інший будинок, адже під загрозою життя і здоров’я семи членів сім’ї. Cергій Свитко пообіцяв у терміновому порядку спільно з виконавчими структурами обласної державної адміністрації розв’язати критичну ситуацію, що склалася.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі – це проблеми земельних спорів, сприяння працевлаштуванню, надання матеріальної допомоги, незаконне будівництво, дотримання прав і свобод громадян, потребують вивчення і поетапного вирішення.  

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 18:39 Переглядів: 894

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація