Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради провів особистий прийом громадян Роздрукувати

24 квітня голова обласної Ради Сергій Свитко провів особистий прийом громадян. Розглянуто 20 звернень жителів Вінницької області, що стосуються різних сфер їх життєдіяльності.

До керівника обласної Ради звернулися із колективним листом представники територіальних громад і голови сільських рад Липовецького району, зокрема селища Турбова, з проханням допомогти у збереженні Турбівської лікарні. Люди скаржаться, що під різними приводами лікарню, яка існує понад 100 років і обслуговує 19 населених пунктів, намагаються закрити, перетворивши на філію. Такий крок, на думку громадян, поставить під загрозу життя і здоров’я не тільки турбівчан, а й мешканців сусідніх сіл. Заявники вимагають зберегти статус Турбівської лікарні і не допустити її закриття.

Сергій Свитко наголосив, що підтримує справедливі вимоги людей і сприятиме у їх задоволенні, а також звернеться до Міністерства охорони здоров’я з проханням втрутитись у цю проблему і вжити заходів з метою збереження лікарні.

Інше звернення стосувалося виділення земельних ділянок у с. Агрономічне Вінницького району. Жителі села Агрономічне, інтереси яких представляла депутат сільської ради Абдурашитова Тетяна Миколаївна, скаржаться на непрозорі схеми надання земельних ділянок. Зокрема, вони стверджують, що значна кількість землі у центрі і навколо села пустує, занедбується, частина землі виділяється невідомим у селі особам. В той же час, близько 300 чоловік – жителів села, написали заяви на отримання землі для різноманітних потреб, однак їхні клопотання не розглядаються у сільській раді. Голова обласної Ради пообіцяв скерувати звернення до управління земельних ресурсів і голови сільської ради щодо роз’яснення статусу земельних ділянок, про які йде мова у зверненні.

Актуальним і кричущим стало звернення жительки с. Сапіжанка Шаргородського району Кісар Марії Григорівни щодо обвалів житлових будинків, що розташовані по вул. Дзержинського. Багатодітна сім’я Марії Григорівни проживає у аварійному будинку, який знаходиться під загрозою знищення. Кілька таких обвалів у селі вже трапилося, внаслідок чого було зруйновано будинки і постраждали люди. Місцева влада вирішенням цього питання не займається. Родина Кісар просить привернути увагу до цієї проблеми і допомогти переселитися в інший будинок, адже під загрозою життя і здоров’я семи членів сім’ї. Cергій Свитко пообіцяв у терміновому порядку спільно з виконавчими структурами обласної державної адміністрації розв’язати критичну ситуацію, що склалася.

Переважна більшість питань, з якими звернулися громадяни на особистому прийомі – це проблеми земельних спорів, сприяння працевлаштуванню, надання матеріальної допомоги, незаконне будівництво, дотримання прав і свобод громадян, потребують вивчення і поетапного вирішення.  

Повернутись Створено: 24 квітня 2014 року, 18:39 Переглядів: 984

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація