Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко на чолі делегації Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Ясському повіті Румунії Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на чолі делегації Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Ясському повіті Румунії. Делагація здійснює візит на запрошення румунської сторони.

Окрім голови обласної Ради Сергія Свитка, у складі делегації Вінницької області: заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами Вінницької обласної Ради Степан Нешик, начальник Управління міжнародного співробітництва Вінницької облдержадміністрації Володимир Мережко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, виконувач обов'язків директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов.

Так, 9 вересня, в рамках офіційного візиту до Ясського повіту Румунії, делегація Вінниччини на чолі із Сергієм Свитком провела офіційну зустріч з Віце-президентом Ясської повітової ради Вікторелом Лупою і Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою.

В ході зустрічі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за запрошення відвідати Ясський повіт з офіційним візитом та за активне особисте сприяння голови Ясської повітової Ради Крістіана Адомніцея в розвитку міжрегіональних відносин між Вінницькою областю і Ясським повітом Румунії. Користуючись нагодою, Сергій Свитко запросив керівництво Ясської повітової ради відвідати з візитом Вінницьку область.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко під час розмови підкреслив, що Вінниччину цікавить співпраця між аграрними, медичними та технічними університетами Вінницької області та Ясського повіту, підприємствами з водопостачання та водовідведення. Зазначено про важливість участі Вінницької області в проекті «Трансагрополіс», зокрема, візиту аграріїв Вінниччини до Ясського повіту у вересні цього року. Сергій Свитко висловив також сподівання, що подальші партнерські відносини між двома регіонами будуть лише зміцнюватись і сприятимуть реалізації різних спільних заходів, підписанню нових і поновленню реалізації існуючих угод про співпрацю між територіальними громадами Вінницької області та Ясського повіту; залученню Вінницької області до написання спільних грантових проектів Європейського Союзу.

Учасники зустрічі обговорили також питання співпраці та обміну досвідом між працівниками лісового господарства, служб з надзвичайних ситуацій, а також управлінь фінансів та пенсійного фонду Вінниччини і Ясського повіту.

Слід зазначити, що керівництво обласної Ради запросило майстрів витинанок Ясського повіту до участі в народному фестивалі «Українська витинанка», який відбудеться з 18 по 21 вересня цього року в м. Могилеві-Подільському.

Повернутись Створено: 9 вересня 2015 року, 17:15 Переглядів: 1015

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація