23 вересня об 11.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання президії обласної Ради.   26 вересня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання чергової  39 сесії обласної Ради.                                   

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Вінницька обласна Рада оприлюднила інформацію щодо комунальних підприємств області

    Україна знаходиться на другому місці серед країн, що досягли найбільшого успіху у відкритті даних за останні чотири роки. Українські відкриті дані увійшли в європейський інформаційний простір і опубліковані на Європейському порталі відкритих даних europeandataportal.eu. ​Наразі Вінницька обласна Рада повністю виконала усі пункти постанови Кабіне ....

  • 15 мільйонів гривень виділено на закупівлю карет швидкої допомоги

    На пленарному засіданні 38 чергової сесії депутати підтримали проєкт рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2019 рік. Згідно з ним збільшується дохідна та видаткова частина обласного бюджету на 20 млн 149 тис. грн. Зокрема, збільшено видатки бюджету розвитку спеціального фонду обласного бюджету Департаменту охорони здоров’я облдер ....

  • Перелік переможців 16 Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    Цьогоріч на конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів. У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, таким чином 2019 року кількість поданих громадами проектів збільшилась удвічі. Лише 13 проектів не набрали прохідних 60 балів (у 2017-му таких проектів було 100). Цього року потреба у ....

Голова обласної Ради Сергій Свитко на чолі делегації Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Ясському повіті Румунії Роздрукувати

Голова Вінницької обласної Ради Сергій Свитко на чолі делегації Вінницької області перебуває з офіційним візитом у Ясському повіті Румунії. Делагація здійснює візит на запрошення румунської сторони.

Окрім голови обласної Ради Сергія Свитка, у складі делегації Вінницької області: заступник керівника виконавчого апарату – керуючий справами Вінницької обласної Ради Степан Нешик, начальник Управління міжнародного співробітництва Вінницької облдержадміністрації Володимир Мережко, генеральний директор Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» Анатолій Іванець, виконувач обов'язків директора Координаційного центру Єврорегіону «Дністер» Руслан Джабраілов.

Так, 9 вересня, в рамках офіційного візиту до Ясського повіту Румунії, делегація Вінниччини на чолі із Сергієм Свитком провела офіційну зустріч з Віце-президентом Ясської повітової ради Вікторелом Лупою і Секретарем Ясської повітової ради Лакраміоарою Вернікою.

В ході зустрічі голова обласної Ради Сергій Свитко подякував за запрошення відвідати Ясський повіт з офіційним візитом та за активне особисте сприяння голови Ясської повітової Ради Крістіана Адомніцея в розвитку міжрегіональних відносин між Вінницькою областю і Ясським повітом Румунії. Користуючись нагодою, Сергій Свитко запросив керівництво Ясської повітової ради відвідати з візитом Вінницьку область.

Очільник обласної Ради Сергій Свитко під час розмови підкреслив, що Вінниччину цікавить співпраця між аграрними, медичними та технічними університетами Вінницької області та Ясського повіту, підприємствами з водопостачання та водовідведення. Зазначено про важливість участі Вінницької області в проекті «Трансагрополіс», зокрема, візиту аграріїв Вінниччини до Ясського повіту у вересні цього року. Сергій Свитко висловив також сподівання, що подальші партнерські відносини між двома регіонами будуть лише зміцнюватись і сприятимуть реалізації різних спільних заходів, підписанню нових і поновленню реалізації існуючих угод про співпрацю між територіальними громадами Вінницької області та Ясського повіту; залученню Вінницької області до написання спільних грантових проектів Європейського Союзу.

Учасники зустрічі обговорили також питання співпраці та обміну досвідом між працівниками лісового господарства, служб з надзвичайних ситуацій, а також управлінь фінансів та пенсійного фонду Вінниччини і Ясського повіту.

Слід зазначити, що керівництво обласної Ради запросило майстрів витинанок Ясського повіту до участі в народному фестивалі «Українська витинанка», який відбудеться з 18 по 21 вересня цього року в м. Могилеві-Подільському.

Повернутись Створено: 9 вересня 2015 року, 17:15 Переглядів: 927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація